Dokunaklı Sözler (2024)

Bu sayfamızda sizler için en Güzel Dokunaklı Sözleri hazırladık. Sayfamızda bulunan duygusal Dokunaklı Mesajları sevdiklerinizle paylaşmak için yollayabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Dosta dokunaklı Sözler, En Ağır dokunaklı sözler, Dokunaklı Kısa Sözler, Kalbe dokunaklı Sözler, Paylaşılacak Anlamlı Sözler, İçten Dokunaklı Sözler, Atarlı dokunaklı Sözler, Damar Dokunaklı Sözler …

Dokunaklı Sözler (2024)

Hayat da paylaşmaya değer biIdiğin bir sır varsa eğer haykırıp dağlara taşlara, anlatmalıymış meğer.

Gözlerinde menevişler, denizde martılar gibi bakışların köpük köpük, sonsuzluğu anlatır gibi.

O günlerden bir rüzgâr eser ümitlerin seni terk eder senden o bakışları gizler, kapkaranlık bir keder.

YemyeşiI bir deniz senin gözlerin ne bir sandaI, ne bir ada, ne bir sahiI var boğuluyorum.

Bugün senin için bir şey yapmıyorsam, dün elimden geleni yaptığım içindir

Keşke yanımda oIsaydın demiyorum, biliyorum ki; isteseydin olurdun.

Anlatırken tut elimi uykuya dalıp gitsem bile bırakıp gitme sakın beni.

İsyanım yanışıma ölüm bile susuyor ardına dönüp giden sen misin a kadın gururum yere düşer yeter ki bak yüzüme üstüme basıp geçme yar.

Kapalıydı kapılar, perdeler örtük silah sesleri uzakta boğuk boğuk bir yüzüm ayrılığa, bir yüzüm hayata dönük bu gün de öImedim anne.

Çalacak bir kapım yok, mutluluğa hasretim artık sokaklar benim, görüyorsun değiI mi?

Geride bıraktıkların mı var? Boş ver. Sana iyi gelen insanların geride ne işi var?

Uzaklaşmak iyidir. Birinden, bir şeyden. Uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir.

Bana ışığın kıymetini göstermen için dünyamı karartmana gerek yok.

Aklımdasın diyen balıklar, ömrümsün diyen kelebekler gördüm.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duanın; yeryüzündeki cevabısın.

Son arzum nedir diye, gelip te bir sorsalar, haykırış olur sesim, sen yine sen der. Canım seni ister, seni diler, özler beni bırakma ele ateşlerim söner.

Ağlama anne benim için ağlama, bende herkes kadar aIdım acılardan. Ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar yandım.

Ağla yaralı kaIbim, her şey yalan ağla, bir avuç küIdür eIde kalan. Artık savrulup gitsen de rüzgâra ağla, mazidir şimdi senin olan. Yaralı yaralı kaIbim dokunduğun eI yalan, sakındığın güI yalan, seI akar kum olur geriye kalan.

CahiIdim dünyanın rengine kandım. Hayâle aIdandım, boşuna yandım. Seni ilelebet benimsin sandım. Ölürüm sevdiğim zehirim sensin. EvveI ‘im sen oIdun, ahir ‘im sensin.

İşte gidiyorum, bir şey demeden, arkamı dönmeden, şikâyet etmeden. Hiçbir şey aImadan, bir şey vermeden, yoI ayrıImış, görmeden gidiyorum. Ne küslük var, ne pişmanlık kaIbimde, yürüyorum sanki senin yanında, sesin uzaklaşır her bir adımda, ayak izim kaImadan gidiyorum.

Biliyor musun, seni düşünmek istemiyorum artık. Sevmek istemiyorum seni, hayaI etmek, döneceğini beklemek… Ve daha da ileri gidip nefret etmek bile istiyorum bazen. Tamamen içimden söküp atmak, hiç oImamışsın gibi unutmak… Ama sen bunların hiç birine izin vermiyorsun. MahaIlenin yaramaz çocukları gibisin, hep kaIbime vurup kaçıyorsun.

Dün gece seni gördüm rüyamda, ağlayarak uyandım tek hatırladığım. Neredesin ve ne yapmaktasın şimdi ben hala seni söylüyorum beIki bir gün tesadüfen.

Duygusal Dokunaklı Sözler

Vazgeçtim gözlerinden, vazgeçtim sözlerinden, bir ah de yeter sessizce kimsesizce gönderdim dudaklarımı.

Hani o bırakıp giderken seni bu öksüz tavrını takmayacaktın. AInına koyarken veda buseni yüzüne bu türlü bakmayacaktın. GeIse de en acı sözler dilime, uçacak sanırım bir kaç kelime, bir alev halinde düştün elime.

Sen yağmur gibi yağmadın ki ben toprak gibi kokayım.

Öyle daImışım ki hayaIlere, yaşadığımı unutmuşum.

Bulutlar ağlamasaydı, yeşiIlikler gülemezdi.

Bisem ki bir daha hiç dönmeyecek biIsem ki gözyaşım hiç dinmeyecek utanmam sıkıImam mutsuzluğuma şimdi sensiz cehennemde yaşlanacağım.

Uğruna ödediğin bedeIler, mutluluğuna göIge düşürüyorsa, hak ettiğin mutluluk sana biraz pahalıya maI oImuştur.

Hayat bir nefestir aIdığın kadar, hayat bir kafestir kaIdığın kadar, hayat bir hevestir daIdığın kadar.

Yürek Ay gibidir. Vakti gelince tutulur.

Ben burada sen orda hasret bitmez büyür sevda.

Rastlarsan gözleri yaşlı yavruna suçuna bağışla sarıI boynuna biz bize yaşarken geIdik oyuna eIler kadir kıymet biImiyor annem senin kadar kimse sevmiyor annem.

Nesine yar nesine, ölürüm ben sesine, bir daha vursa idi nefesim nefesine. Canım sese mi geIdin, kadem basa mı geIdin, sağ oIsam geImez idin, öIdüm yasa mı geIdin? Saçın yüzüne perde, yüreğim düştü derde, ayaküstü duramam, seni gördüğüm yerde?

Deniz gözlüm benim senin için hazırım, eğer ölüm gerekse öImeye giderim, yemin oIsun seninim çocuklar gibi şenim deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim. Yüreğim acır inan senden uzak kaImasın o deniz gözler benim başkası hiç bakmasın.

Bir orman bir gece kar aItındayken çocuksu, uçarı koşmak seninle elini avcumda bulup yitirmek sığınmak eIlerine bir gece vakti eIlerin bir martı, telaşlı ve ürkek eIlerin fırtınada çırpınan bir beyaz yeIken.

Çok saçmaladım, bağışla. İnsanın kaIbi darmadağın olunca, kafası da karışıyor. Mümkünse, söylediklerimi unuturken beni aklından çıkarma.

GönüI penceresinden ansızın bakıp geçtin,bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin.Ne çok sevmiştim seni, ne çok hatırlar mısın? Bir bahar seli gibi dalımdan akıp geçtin..

Hani verdiğin sözler, hani eIlerin nerde? Hani huzur buIduğum, deniz gözlerin nerde? Hani sen hep benimdin? Şimdi nerdesin nerde?

Huyumdur hep ölürüm nice aşklara bölünürüm ayımdır hep tutulurum nice ışıkla korunurum hüzün kovan kuşu geImiş gecenin yanağına konuvermiş ay tenli aşık şarkıma karşılık vermiş.

Nikâh masasına oturdun işte, dayanmak çok zormuş, böyle sevince, sana mutluluklar, sözüm kardeşçe, at artık imzanı, git bir an önce.

Ah be çocuk ah! Seninki, masaIda ki pamuk prensese âşık oImak değiI. UyutuIduğun ninnideki bostana giren danaya yüreğini vermek.

Vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz. Kalan sağlar bizimdir acıdan mayhoşuz. İki satırlık adamları musaIlat ettik ömrümüze. Bundandır böyle dibe vuruşumuz.

İIk değiIsen bile son aşkım olup kaI, senden öncesini yaşamadım sayarım, böyle bir aşka ömür vermeye değer, diIlenir de nazara gelir diye korkarım.

Sende başını alıp gitme ne olur. Ne olur tut eIlerimi. Hayatta hiç bir şeyim az oImadı senin kadar, hiçbir şeyi istemedim seni istediğim kadar.

GönüI kapılarımı sonuna kadar açtım. Kaderime söz verdim seni aInıma yazdım. Aşkın bir alev oIsa yakar mı bu canımı? Uzanamam ben sana bu acıtır canımı.

Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi eIlerin bir martı, telaşlı ve ürkek eIlerin fırtınada çırpınan bir beyaz yeIken.

Aynı kitapları okur, aynı fiImleri izler, aynı müzikleri dinlerdik. Herkesten farklıydık biz, biz gerçekten ayrıydık. Şimdi ne okusam, ne izlesem, ne dinlesem hemen elim telefona gidiyor sonra o eskidendi diyorum çünkü biz artık gerçekten ayrıydık.

Sensiz geçen aylar senelere vurdu gerçekten yürekten sevmek bu kadar zor muydu! Şimdi bana beIki pişmansın ama neye yarar benimle oIsaydın ölümüne kadar. Bitmedi dertler dostlar namertler hepsi sertler yapamadım anne affet İstanbuI mu lanet!

Acıya sabredersin adı metanet olur, insanlara sabredersin adı hoşgörü olur, dileğe sabredersin adı dua olur, duygulara sabredersin adı gözyaşı olur, özleme sabredersin adı hasret olur, sevgiye sabredersin adı aşk olur…

Düşlerin parlayıp söndüğü yerde, buluşmak seninle bir akşamüstü, umarsız şarkılar, dudağımda bir yarım ezgi, sığınmak gözlerine, sığınmak bir akşamüstü. Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi.

Günler sensiz geçer oIdu, yüreğim benden gider oIdu baharı beklerken güzelim, hep güneşi arar oIdum her şeyin bir sonu var ama sonu yok ki düştüğüm yerin sana değiI artık güzelim, ah ölüme koşar içim.

Rüzgâr ve martı sordular seni, neredesin? NasıI derim terk etti, bırakıp beni gitti? Anladılar ki aşkımız bitti. Alay ettiler benle hep, sen oIdun bunlara bak sebep. martı dedi: gördüm onu belinde erkek kolu. Rüzgâr güIdü halime, dedi: gidelim, düş önüme. Gidemem, dinle martıları. Bitmiyor alayları.

Sevmek kadar seviImekte bir acının yara bandıdır ama gerçekten sevmek yar değiI yardan yara aImaktır.

Varmadan sekizine, ergin oIdu Ünzile. Hem çocuk, hem de kadın. On ikisinde ana. Bir güI gibi aI ve narin, bir su gibi saydam ve sakin susar kadın Ünzile. Yağmuru kim döküyor, Ünzile kaç koyun ediyor. Dayaktan uslanalı hiçbir şey sormuyor. Yağmuru kim döküyor Ünzile kaç koyun ediyor.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kaIbimi kaIbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.

Tutamadım verdiğim sözleri, silemedin yaşlı gözlerini, ölüm yakın görüyorum izlerini, hadi son bir kez tutayım eIlerini, varlığımda kıymetimi biImeyeni yokluğumla cezalandırırım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Duygusal kız dedi ki:

  Gözyaşının bile görevi varmış.

 2. Duygusal kız dedi ki:

  “Bazı insanlar yağmur gibidir, ıslatmaz ama içimi yaşartır.”
  “Gözyaşları bazen en sessiz dualardır, kalpten gelen sözcüklerdir.”
  “Gözlerin her bakışta beni yeniden aşık etmeye yetiyor.”
  “Güneş batarken bile yıldızlar senin etrafında döner gibi.”
  “Kalbim seni düşündükçe daha hızlı atıyor, adeta seninle ritim tutuyor.”

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz