Kalıphane Raf Sistemleri İçin Detay Endüstri’ye Danışın

Kalıphane Raf Sistemleri İçin Detay Endüstri’ye Danışın

Detay Endüstri firması 1984 yılından itibaren Bursa ilinde faaliyet gösteren bir firmadır. Detay Endüstri firması araç içi kabin dolapları, çekmeceli kalıp rafı, çalışma tezgâhları, hafif ve orta tip kalıp sistemleri üretimleri yapmaktadır. Detay Endüstri firmasının hizmet verdiği sektörler daha çok otomobil servisleri, fabrikalar, tersaneler, hastaneler, kütüphaneler, yol yardım ve bakım araçları üreticileri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detay Endüstri firmasının yapmış olduğu üretimler arasında hafif ve orta yük rafları bulunmaktadır. Bir raf sistemi tasarlanırken yük, depolama hızı, ağırlık, kurulum yeri vb. özellikler çok önemlidir. Hafif ve orta boy raf sistemleri, fazla ağır olmayan ve fazla yer kaplamayan ürünlerin istiflenmesinde en yaygın yöntem olarak kullanılmaktadır. Bu raf sistemleri, değiştirilmesi kolay halkalara sahip, çeşitli depolama alanlarına uyarlanmaktadır. Hafif ve orta yük raflarında sistem güçlü, rijit ve çelikten imal edilmektedir.

Detay Endüstri firması tarafından üretilen hafif ve orta yük rafları en çok otomobil, toptancı, süpermarket, yedek parça, inşaat malzemeleri, lojistik firmaları ve elektronik malzeme üretimi yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bu endüstrilerde kullanılan hafif ve orta hizmet raflarının yeniden düzenlenmesi ve genişletilmesi kolaydır. Firmaların depolama alanının genişliğine, boyutuna veya yüksekliğine göre bir raf sistemi seçmeleri depolama alanlarını maksimum verimle kullanmalarını sağlamaktadır.

Detay Endüstri firmasından hizmet alan firmaların hafif ve orta yük rafları tasarlatmadan önce kalıphane olarak ön tasarımlarında boyutlar depo hacimlerine göre kontrol edilmektedir. Kalıphane raf sistemleri çekmeceli olarak üretilmekte ve kullanıcılarına hızlı ve etkin bir kulanım imkânı sunmaktadır.

Detay Endüstri tarafından üretimi yapılan bir diğer raf sistemi ise mezanin raf sistemleridir. Mezanin raf sistemleri enjeksiyon rafı olarak da adlandırılmaktadır. Mezanin raf sistemi,  işletmelerin depolama ihtiyaçlarına özel olarak üretilen raf sistemlerinden biridir. Mezanin raf sistemleri genellikle küçük depolardaki işyerleri tarafından kullanılmaktadır. Detay Endüstri firması tarafından maksimum verimlilik için depo alanlarına özel olarak tasarlanmaktadır.

Mezanin raf sistemlerinde raf ayakları kullanılarak depo alanından etkin bir şekilde faydalanabilecek bir ara kat raf sistemi hazırlanır. Bu raf ayakları sayesinde depolarda zemin döşenebilir ve böylece bilinen alanın optimum kullanımı sağlanır. Bu katlar depo alanının yüksekliğine göre yükseldiğinden deponun sistem hacmi artar.

Asma kattaki raf sistemi, zeminde yürüme alanları ile yatay veya dikey olarak oluşturulabilir. Aynı zamanda platform üzerine tel ızgara, yonga levha, MDF ve sac tepsi gibi malzemeleri ekleyerek müşterilere sandviç raf sistemi sunulabilmektedir.

Detay Endüstri firmasının yaptığı üretimler arasında yer alan çalışma tezgâhları, malzeme dolapları, bilgisayar dolapları, soyunma dolapları, klasör dolapları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler www.detayendustri.com internet adresi üzerinden Detay Endüstri firmasının web sitesine giriş yaparak ürün üretimlerinin özellikleri ve detayları hakkında bilgi alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz