Karıma Güzel Sözler ( Eşe güzel sözler Kısa ve öz ) | Karıma Aşk ve Sevgi Mesajları

Karıma Güzel Sözler Sayfamızdasınız… Eşiniz için Birbirinden Güzel Kısa ve öz Aşk sözlerini Siz Okuyucularımız için derledik, bu Güzel Sözleri Okuyup Sevgilinize veya eşinize Sosyal Ortamlarda yazabilirsiniz . Sayfa İçeriği : Karıma Güzel Sözler Kısa, Karıma Güzel Sözler Söylemek İstiyorum, Karıma Güzel Özlü Sözler, Hamile Karıma Güzel Sözler, Karım İçin Güzel Sözler, Karıma Güzel Sözler Facebook, Karıma Aşk Sözleri, Karıma Romantik Sözler, Karıma Sevgi Sözleri, Karıma Duygusal Sözler, Karıma Romantik Aşk Sözleri, Karıma Etkileyici Sözler, Karıma İltifat Sözleri, Canım Eşime güzel Sözler uzun, Canım karıcığım seni çok seviyorum, Karıma Güzel Sözler, aşk sözleri romantik, Eşe güzel sözler Kısa ve öz, Aşk Sözleri …

Karıma Güzel Sözler ( Eşe güzel sözler Kısa ve öz ) | Karıma Aşk ve Sevgi Mesajları

Sitemizde çok sevdiğiniz, hayatınız olan biricik aşkınız eşlerinize en güzel ve en özel Romantik, Sevgi dolu, Duygusal, Etkileyici AŞK sözlerini sizlere ulaştırmak istedik.

Eşe güzel Sevgi sözleri Kısa ve öz

Ben senin gülüşüne aşık olmuşum, diğerlerinin kahkahası umurumda değil!

Kıymetlim, biriciğim, hayat seninler güzel.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.

Bir dalda iki gül gibiyiz, sen benimsin, ben ise senin.

Yüreğime düştüğün günden bu yana Allah’tan tek dileğimsin.

Ömrümün en virane sapağında eşit geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

Aşığım sana! hem de senin anlayamayacağın kadar. Hani o sonbahar akşamlarında çiselenen yağmurun narin sesi olur ya, o denli mırıldanıyorum ismini sokaklara.

Tam her şeyi kaybetmiştim derken sen çıkıverdin karşıma, kimsesiz bir çare doğduğum topraklara yine umut oldun. Seni canımdan da çok seviyorum, aşığım sana Gül Yüzlüm..!

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedenisin. Seni Seviyorum GÜLTANEM..!

Tek kişilik miydi ki bu şehir sen gidince bomboş kaldı.

Aşık olduğun zaman ilk görüşte değil her görüşte aşık olacaksın.

Bazen öyle biri gelir ki bütün gidenlere teşekkür edersin.

Canımın içi sen hangi şiirden kaçıp geldin yüreğimin orta yerine?

Aşk sevgilim seni düşlerken saç diplerimin bile terlemesi.

Diyorum ki yar ellerimi tutan ellerin cennete götüren rehberim olsun.

Aşk kapıyı çaldığında hemen açma bazıları zile basıp kaçıyor.

Ben senin gülüşüne aşık olmuşum, diğerlerinin kahkahası umurumda değil!

Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle aklınla aşkınla bin yaşa.

Gönlümün saati gibisin sevgilim. Ne zaman aşk zamanı gelse, sen doğarsın gönlüme karıcığım. Dilimden dökülenler, kalbimin en saf yerinde olgunlaşan inci taneleridir.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.

Yaseminler açar geçtiğin yerlerde. Hüzün yağmurları yağar yokluğunda. Ben ise sırılsıklam. Şu gökyüzündeki yağmur taneleri, sana olan hasretimden, döktüğüm göz yaşlarından ibarettir.

Bir gülüşün var ki karıcığım, kelebek görse ömrü uzar.

Sen yeter ki içinden de olsa bir seni seviyorum de; benim kulaklarım çınlasın kafi. Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Karıcığım..!

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat. Öptüm Karıcığım..

Geçip Giden Günlere Değil, Seninle Gelecek Yeni Günlere Özlemim Sevgilim…

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim..

Günlerimde anlamlar gizli, bakışların gibi; günlerimde heyecanlar gizli, sana baktığımda kalbimin atışı gibi..

Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel ölüm olsan da gel.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim; bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair: hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o anı senle yaşadım senle sevdim.

Sadece SEV dedi gözlerin, Ben ise aşkına müebbet yedim. Ömrüm Oldun nefes oldun bana Kartanem..!

Güneş Seni Kıskanır, Hani O Gözlerin var ya işte O Gözler Güneşi Kıskandırır, Güneş Bugünde Seni Kıskanarak Doğuyor, ben ise Seninle Doğuyorum Her gün. Seni Çok Seviyorum Karıcığım..!

Hayatıma anlam katanım, Sensiz geçirmek istemediğim ömrümün sahibi. Seni çok seviyorum Biriciğim..!

Aşk seninle güzel bir tanem… Sen benim ömrüme ömür katan nefesimsin.

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim seni seviyorum.

Kavga edelim, bağıralım, çağıralım, küselim. Ama bitti demeyelim. Olur mu?

Sen benim hayatım ol, ben senin hayatın olayım. Birbirimizi kaybedersek ikimizin hayatı da bitsin.

Ben aşk nedir bilmem. Eski kafalıyım. Bir seni bilirim, bir de adın geçince sıkışan kalbimi.

İste senin bir gülüşüne güneşi yakalayıp getireyim, İste bir tanem bir damla gözyaşına dünyayı yakayım.

Karıma Güzel Sözler

Sabit fikirli olduğum tek konu sensin hayatım. Senden başkasını düşünebilecek bir zihin yok bende.

Karıma güzel sözler yazayım dedim ama bir türlü onun kadar güzel bir söz bulamadım. Seni çok seviyorum karıcığım.

Gönlümün en nadide çiçeği, evimin aşk böceği, sevgi kelebeğim canım karıcığım seni çok seviyorum.

En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel birtanem.

Bazen dil susmak ister,gözler konuşur. Bazen gözler susmak ister,yürek konuşur. Ama iş seni sevdiğimi söylemeye gelince..! Hepsi birden konuşur. Dünyalar Tatlısı bebişimin Annesi. Bebişimiz ve ben Dünyalar Tatlısı Annemizi Çok Seviyoruz.

Bir Nefessin; almayınca öldürüyor, alınca da hayatı yaşatıyorsun biricik karıcığım..!

SEN BENİM ÖZELİMSİN. Yüzümdeki tebessüm… Aldığım her nefes… Canımda ki CAN… Yüreğimdeki tutkum… SENİ SEVİYORUM…

Aşk, huzur, sevgi, merhamet kokan sevgilim; yanımda yamacımda güller var sen var iken.

İnsanın eşi olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.senin gibi. Seni Seviyorum Gültanem..!

Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile…

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, CANAN için can olmuş, ey YAR. Gönlüm senin gözlerine tutulmuşken, dillere düşen bu halin adıdır Aşk. Aşk, seninle güzel bir tanem.

Seni hep içimde yaşıyorum, korkuyorum kimseye anlatmaya. Sonra birisi sana bakar, seni benden alır diye çok korkuyorum.

Hanemin en özel insanı, sevgi kelebeğim, bu dünyada sahip olduğum her şeyim. Güzel karım seni çok özledim.

Eğer bugün böyle mutlu bir şekilde gülümseyebiliyorsam bu canım karım sayesindedir. Seni çok ama çok seviyorum canım eşim.

Hayat çok kısa biliyorum ve korkuyorum bitanem seni sevmeye doymadan öleceğim diye çok korkuyorum.

Söyle nereye diyorsan oraya geleyim, söyle seni nasıl daha çok seveyim, sen bana öl de ben hiç düşünmeden hemen öleyim.

İyi ki seninle evlenmişim canım eşim. Sen benim karanlık günlerime aydınlık, huzursuz anlarımın huzuru oldu.

Seni gördü bu gözler başkasını göremez artık. Bu yürek seninle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi, başkasını sevmez artık.

Hanemin en özel insanı, sevgi kelebeğim, bu dünyada sahip olduğum her şeyim. Güzel karım seni çok özledim.

Uzat ellerini tutayım, gözlerini uzaklara daldır ben göreyim, kokunu rüzgarlara ver ben duyayım, kalbini o zaten bende onu hep seviyorum.

Eğer yanımda karı varsa çok güçlü biriyimdir. Benim en büyük destekçim her zaman canım karım olmuştur. İyi ki varsın hanımım.

Belki bir yastıkta yatmadık ama iki hayatı bir hayat yapıp birlikte yaşadık. Seninle yaşadığım her gün benim için özel bir gündür. İyi ki varsın.

Sen benim olduktan sonra istemem deniz derya, sen bana güldükten sonra istemem mutluluk başka sefa. Seni seviyorum karıcığım.

İnsanın senin gibi bir karısı olduktan sonra bu hayattan daha ne isteyebilir ki, melek gibi bir eşi olduktan sonra başka zenginliğin ne önemi var ki?

Sen benim umut kaynağım, geleceği gören gözümsün, en umutsuz anımda yıldız gibi parlayan ışığımsın. Sen benim canımsın, bir tanemsin.

Ben seni ne kadar çok kırdım ama sen bana inat hep bana güldün, beni mutlu ettin. Ben senin hakkını nasıl öderim karıcığım. Allah’ım seni benden ayırmasın.

Seninle yürüdük bunca yolu, seninle birlikte üstesinden geldik onca derdin, seninle tarihe iz bıraktık mutluluğumuzla. Seni çok seviyorum karıcığım.

Bilmem başka insanlar nasıl evlendi ama ben seni görücü usulü sevdim. Her zaman gördükçe göresim geliyor, sevdikçe sevesim geliyor. İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın karıcığım.

Biz zorluklara da, acıya da birlikte göğüs gerdik. En mutlu anımızda birlikte kahkaha attık. Ve bitanem biz son nefesimizi de birlikte vereceğiz. Seni çok seviyorum canım eşim.

Ben seni hala ilk gün gördüğüm gibi aynı heyecanla seviyorum, geçmişime döküp bakıyorum mutluluk adına ne varsa hep seni görüyorum. Ve aşkım gelecek adına tüm hayallerimi, planlarımı senin üzerine kuruyorum.

Sen sadece bir eş değildin benim için. Candan bir arkadaş, en samimi bir dost, acılarımın ilacı, dertlerimin dermanı, mutluluğumun kaynağı oldun. Teşekkürler hanımım.

Sen Bulduğuma hâlâ İnanamadığımsın..! Sen Hayatım boyunca Belkide göremeyeceğim Değer verilmeye layık Tek sığınağımsın.. SEN BENİM HERŞEYİMSİN..!

Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel Karıcığım.

En derinden aldığım nefesim. İyi ki varsın dediğim tek sevdiğimsin.

Saçlarının her telini parmaklarımın arasında ahenkle dans edişini, Gözlerinin bana baktığında içinde gördüğüm gökyüzünü sevdim Dünyalar güzeli karcığım..!

Sen dün’üm olduğun gibi bugünüm, bugünüm olduğun gibi de yarınım olarak kalacaksın. Ben bilmekteyim ki, Allah’ın izniyle sonsuzum olacaksın. Sonsuzluğa birlikte yürüdüğüm yol arkadaşım, canım aşkım, biricik eşim iyi ki varsın.

Benim canımda sensin, kanımda sen, benim dünyalar güzeli karımda sensin hayat arkadaşımda sen, benim dertlerimin devası, acılarımın ilacı da sensin, gülümsememin, neşemin kaynağı da sensin, mutluluğum tek adresi de sen.

Seninle başlayan her cümle özeldir benim için, senin olduğun her yer güzeldir benim için, sen olduğun için her zaman böyle güzeldir benim hayatım. Hayatım seni çok seviyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Cihan dedi ki:

    Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

  2. Neymar dedi ki:

    “Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en güzel zamanı.”
    “Gülüşün, benim için dünyanın en güzel manzarası.”
    “Seninle her gün bir ömre bedel.”

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma -  instagram takipçi satın al  -  takipçi satın al  -  popigram.com - smm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı- instagram takipçi satın al