Site Rengi

Gelecekten.Net

Sevgiliyle hafta sonu ne yapabilirsiniz?

Haftanın yorucu ve stresli geçen günlerini unutup, hafta sonunda sevgilinizle güzel ve özel vakit geçirmek istiyorsanız bu önerilerimizi dikkate alınız…

Sevgiliyle hafta sonu ne yapabilirsiniz?

Çalışma hayatınızın stresinden sevgilinize vakit ayıramıyorsanız ve ilişkiniz artık monoton bir hal almaya başladıysa hafta sonu sizin için çok iyi bir fırsat olabilir. Bir kaç farklı etkinlikle ilişkinize yeni bir heyecan kazandırabilirsiniz. İşte hafta sonu uygulayabileceğiniz öneriler:

Sevgilinizle hafta sonu ne yapabilirsiniz?

1. Birlikte Spor Yapın: Böylece hem aranızdaki işbirliği kuvvetlenir, hem de beden ve ruh sağlığınızı korumuş olursunuz. Hafta içinin getirdiği stresin, üzerinizde yarattığı olumsuz etkilerden kurtulmanın yolu spor yapmaktan geçiyor, etkili bir yol olduğuna emin olabilirsiniz.

2. Uzun Yürüyüşlere Çıkın: Haftanın yorgunluğunu atmak için birebirdir. Evlenmeden önce birlikte kısa bir yürüyüş yapmak için nasıl da fırsat kolladığınızı unutmayın…

3. Başbaşa Romantik Bir Yemek Yiyin: Yemek gerçekten bahane, baş başa geçirilen zaman ise şahane…

4. Kısa Seyahatlere Çıkın: Değişiklik yapmak iyidir. Özellikle de bir, iki günlük kısa seyahatler. Ancak bazen yolun kendisi, yolculuktan daha keyiflidir. Bu yüzden önce birbirinizin sonra da yolun ve yolculuğun tadını çıkarmak lazım.

5. Kitap Okuma Saati Yaratın: Aynı şeyler hakkında konuşmaktan sıkılmadınız mı artık? Cevabınız “evet” ise önerilerimizi dikkate alın.

6. Mutfakta Geçirilen Zamanı Değerli Kılın: Evin mutfağı, sadece siz öyle gördüğünüz sürece, sadece yemek pişirilen ve yenilen bir yer olarak kalır.

 7. Adaların güzelliğinin farkına varın : Adaları gezmek en büyük, klasik ve vazgeçilmez hafta sonu etkinliğidir. Yaz döneminde denize girme imkanı da sunan adalar herkes için oldukça keyifli bir hafta sonu için idealdir.

kaynak : heykadin.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası NakliyatBeylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -- Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al