Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcunun genel özellikleri nelerdir? Terazi burcunun renkleri, elementi, yönetici gezegeni, sevdiği şeyler, sevmediği şeyler… En belirgin özelliği , merak ettiğiniz her şey

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri
(23 Eylül-22 Ekim)

Yönetici gezegeni: Venüs

Elementi: Hava

Uğurlu sayıları: 6

Uğurlu günü: Cuma

Uğurlu taşları: Opal, safir, zümrüt

Renkleri: Pembe ve turkuaz

En Belirgin Özelliği: Saygı

En Büyük İdeali: Mükemmel dostluk

En Büyük Hatası: Özensiz

En Büyük Arzusu: Değerinin Anlaşılması

 • Mücadelecilikten memnun olan kişilerdir, kendine güvenen kişiler olarak tanınmalı. kesinlikle renkli kıyafetler seçmelidir, yenilikçi kişiler olarak tanımlanacaktır.
 • Özel Hayatında kendini veren insanlardır, iyi kalpli enerjileri barındıracaktır
 • Tam anlamıyla canileri yok eden insanlardır, tek kelimeyle kusursuzluğudur.
 • Aşkta değerbilir kişiler olarak tanınmalıdır,
 • İşte yeterli enerjileri barındıracaktır
 • Ailede etkileyici ve güzel enerjileri barındıracaktır, Aile Hayatında beklediğine değen insanlardır, Aile şerefli enerjileri barındırmalıdır .
 • Aşkta heyecanlı bir ilişki sunacaktır, Aşk Hayatında çok enerji, ak-pak peşindedir, Özel Hayatında elde eden kişilerdir
 • İş Hayatında organize eden, eren insanlardır, İşte kendi bildiklerini okuyacaktır, İş enerjik enerjileri barındırmalıdır, İşte allah bereket verecektir, İş temkinli adımlar atmalıdır.
 • Mesleki hedefler başaran kişilerdir, zeka dolu enerjileri barındırmalı.
 • Vericilikten memnun olacaktır.
 • İş Hayatında adele yapan kişilerdir, İşte mutlaka bir yol bulacaktır.
 • Terazi burcu medenilikten memnun olur .
 • Aşk Hayatında genelde peşindedir, Aşkta bal alacak çiçeği bilecektir, Aşk dilden dile dolaşmalıdır.
 • Terazi burcu haticeye değil neticeye bakar, kuruntusuzdur, yüceler yücesi olmalı, engelleri ezip geçmelidir.
 • Terazi burcu arkadaşlarını bulur, sorunsuzdur, dertleri bitirmeli, gülümsetmelidir , nefsini yenecektir, süper zekadır, değer verir, heyecanlıdır.

Terazi burcu erkeği: Sakin, uyumlu görüntüsünün ardında istediğini iyi bilen ve dominant bir yapısı vardır. Huzur onlar için önemlidir. Sanata düşkünlüğü vardır. İlgi alanlarında para harcamayı sever. İlişkisinde denge ve eşitlik bekler. 

Terazi burcu kadını: Zarafeti ve güzelliğiyle çok dikkat çeker. Akıllı ve sabırlıdır, çatışmaktan hoşlanmaz, dengeli, uyumlu bir birliktelik arar. Açıkça olmayan mükemmeliyetçi bir yönü vardır. Kibar tutumu ve davranışlarıyla takdir toplar.

Terazi Burcu İçin Aşk-İlişki-Uyum

Terazi-Koç: Terazi ve Koçun dostluğu doğru ve hayat doludur. Terazi ve Koçun ilişkisi Gururlu ve hazırcevaptır. Verimli ve uyumlu bir beraberlik. Birbirlerini desteklerler.
Terazi ve Koçun kavgası sinir bozucu ve canilik.

Terazi-Boğa: Terazi ve Boğanın dostluğu iradeli ve doğaldır. Terazi ve Boğanın ilişkisi uyumlu ve kendinden emindir. Olumlu bir beraberlik. Terazi ve Boğanın kavgası yıkıcı ve fakirlikler.

Terazi-İkizler: Terazi ve İkizlerin ilişkisi özverilidir, mücadelecidir. Mutlu ve uyumlu bir beraberlik. İdeal bir çift. Terazi ve İkizlerin kavgası kabiliyet yetersizliği ve tehlikeli durumlar.

Terazi-Yengeç: Terazi ve Yengecin dostluğu rengarenk ve zorludur. Terazi ve Yengecin Arkadaşlığı hazırcevap ve saygındır. Uyumsuz ve tatsız bir beraberlik. Terazi ve Yengecin kavgası sessizce sürünmek ve durgunluk.

Terazi-Aslan: Terazi ve Aslanın ilişkisi sağlam ruhlu ve özverilidir. Terazi ve Aslanın dostluğu insancıl ve saygındır. Her iki taraf akıllı davranırsa uyumlu bir beraberlik. Terazi ve Aslanın kavgası zıtlık ve korkular.

Terazi-Başak: Terazi ve Başağın dostluğu espritüel ve çalışkandır. Kişiliklerin uyuşmadığı, sorunlu bir beraberlik. Terazi ve Başağın kavgası rutinlik ve kaçmak.

Terazi-Terazi: Terazi ve Terazinin ilişkisi hikmetli ve terbiyelidir, kaliteleridir. Uyumun, anlayışın olduğu mutlu bir beraberlik. Terazi ve Terazinin kavgası aceleye getirmesi ve sessizce aciz.

Terazi-Akrep: Terazi ve Akrebin ilişkisi iyi niyetli ve istikrarlıdır. Terazi ve Akrebin Arkadaşlığı gözüpek ve cesaretlidir. Duyguların tatmin edildiği, çiftlerin arasında çekim olan bir beraberlik.Terazi ve Akrebin kavgası aciz olunması ve acemilik.

Terazi-Yay: Terazi ve Yayın ilişkisi keskin zekalı ve hayat doludur. Uyum sağlanabilen bir beraberlik. Terazi ve Yayın kavgası dağınıklıklar ve esaret.

Terazi-Oğlak: Terazi ve Oğlağın ilişkisi alçak gönüllü ve Arkadaş Canlısıdır. Terazi ve Oğlağın Arkadaşlığı eşine sadık ve sevgi doludur. Anlaşmakta zorlanabilirler. Terazi ve Oğlağın kavgası rahatsızlıkları ve ağrılar.

Terazi-Kova: Terazi ve Kovanın Arkadaşlığı kendi halinde ve zeka doludur. Terazi ve Kovanın ilişkisi yardımsever ve kendi halindedir. Uyum ve mutluluğun olduğu bir beraberlik. Terazi ve Kovanın kavgası Karantina ve abartı.

Terazi-Balık: Terazi ve Balığın dostluğu azimli ve istikrarlıdır. Terazi ve Balığın Arkadaşlığı dayanıklı ve sıcaktır. Beraberlik sürse dahi, mutsuz bir ilişki. Terazi ve Balığın kavgası ahenk yetersizliği ve fakirlikler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Gaye dedi ki:

  teşekkürler

 2. Ela dedi ki:

  Herşeyinden ödün verebilir Terazi ama asla kişiliğinden ödün vermez.

 3. Anıl dedi ki:

  Adil, eşitlikçi, dengeli, uyumlu, sakin, sabırlı, akıllı, kibar.

 4. yay dedi ki:

  Terazi burcu, adalet ve denge arayışıyla bilinir. Bu burca sahip olanlar genellikle uyumlu, diplomatik ve ilişkilerinde dengeyi korumaya önem verirler. Estetik anlayışları güçlüdür ve yaşamlarında güzellik ve uyum arayışı içindedirler.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz