Yalı Çapkını dizisi Arjantin’e de lisanslandı

Yalı Çapkını dizisi Arjantin’e de lisanslandı

Yalı Çapkını dünyaya yayılmaya devam ediyor.

Yalı Çapkını’nın başarısı giderek daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Artık 120’den fazla bölgede lisanslanan dizi, son olarak Arjantin’e satıldı. Dizinin dağıtımını üstlenen Eccho Rights, yapımın Telefe kanalında yayınlanacağını duyurdu.

Eccho Rights’ın Türk Dizileri Direktörü Handan Özkubat, “Yalı Çapkını fenomeni Türk dizilerinde daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Türkiye’de her hafta ekran başına geçen hayranları ve dünya çapında sürekli aramıza katılan yenileriyle, dizinin başarısı yavaşlama belirtisi göstermiyor ve üçüncü sezonun neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz” şeklinde konuştu.

Eccho Rights tarafından gönderilen basın bülteninde, diziye 3. sezonun da geleceği belirtildi.

Kaynak: ranini.tv

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. pinar dedi ki:

    İyi maşallah

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz