Site Rengi

Gelecekten.Net

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, Balık kadınları empatik, şefkatli ve sevecendir. Kendilerinden çok arkadaşları ve aileleri için endişelenirler. Balık burcuna sahip birine bağlanmadan önce Balık burcu kadını hakkında bilmeniz gereken her şey:

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadınının aklından neler geçtiğini kimse tam olarak anlayamaz.
Balık kadınları gizemli ve şehvetli insanlardır. Doğaları gereği onlar da romantik ve manevidir. İnanılmaz duygusallar. Rüyaları canlıdır ve bir insanın kolayca anlayamayacağı derin bir anlamı vardır.

Balık Kadını Kişilik Özellikleri
Bu, Neptün gezegeni tarafından yönetilen bir su işaretidir. Balık kadınları son derece duygusaldır. Kötü bir ruh haline girdiklerinde, bundan kurtulmaları zordur. Hüzünlerinde uzun süre yaşarlar. Balıklar, çok derinden umursadıkları için kalp kırıklığı ve kayıpların üstesinden gelmekte zorlanırlar. Başkalarını kolayca affedebilseler de, biri affedilemez bir çizgiyi aşarsa ömür boyu kin beslerler. Balıklar nadiren günümüzde yaşarlar. Ya geçmişi ya da geleceği hayal ediyorlar.

Balık kadınları şaşırtıcı bir şekilde kapalıdır. Başkalarıyla ilgilenmeyi sevseler de, kimsenin onlarla ilgilenmesine asla izin vermezler. Kendilerini seven insanlardan yardım kabul etmekte zorlanırlar. Balık, sorunlarını dünyayla paylaşmaktan hoşlanmaz. İçlerinde acı çekerken bile iyiymiş gibi davranırlar. Bu burç, insanların etrafında olmayı sever, ancak kendilerini bağımsız olarak görürler. Hayatta kalmak için başka birine ihtiyaçları yok.

Görünüşe göre tamamen etten ve kandan yapılmamış, büyülü bir tanrıça gibi uzaya süzülme biçiminde, her zaman akan ipekler giymiş bir şey var. Onun bilgelik deneyimi, size anında çok yaşlı bir ruhla uğraştığınız izlenimini verir. Nehirler ve denizler gibi, Balık burcu kadını da yüzer ve yoğun duygulara ve yüksek kişilik girişimlerine sahiptir.

Neptün tarafından yönetilen ve yüzen iki Balık ile sembolize edilen bu su burcu, son derece güçlü, empatik ve hassas bir kişiliğe sahiptir. Balık kadınları ayrıca ruhsal veya sezgisel niteliklere sahiptir ve genellikle bu yetenekleri hayatlarının işlerinde kullanmak için getirirler. Kendi içgüdüleri, düşünceleri veya maneviyat ve inanç alanı olsun, hayatındaki bilinmeyene çok fazla odaklanır.

Balık kadınları her zaman mazlumlar için savaşırlar ve yumuşak kalpli tavırlarıyla tanınırlar. Son derece duygusaldır ve hüzünlü filmler ve hatta duygusal köpek maması reklamları her zaman gözyaşlarına boğulur.

Balık kadınları arkadaşlarına ve yabancılara karşı iyidir. Herhangi bir toplantıda Balık kadını, ya köşede insanların sorunlarını dinleyen sessiz biri ya da her birini sıcak bir şekilde karşılayan giden bir selamlayıcı olurdu. Her şey içinde bulunduğu ruh haline bağlı!

Balık Kadınının Kötü Özellikleri
Balık kadınları kararsız ve tembeldir. Büyük hedefleri olan hayalperestler olsalar da, bu hedeflere doğru çalışmıyorlar. O geleceği yaratmak için adımlar atmak yerine hayali bir gelecek hakkında hayal kurmayı tercih ederler. Balık kadınları kaçmaktan hoşlanır çünkü bu onlara kendi sorunlarını unutma şansı verir. Gerçek dünyada yaşamaktansa hayal dünyasında yaşamayı tercih ederler.

Balık kadınları çok güveniyor. Herkesin içindeki en iyiyi görürler, bu yüzden kolayca faydalanırlar. Balık kadınları saftır. Birinin onlara yalan söylediğini veya onlara ihanet ettiğini asla fark etmezler. Birinin uygunsuz davrandığını öğrendiklerinde bile affeder ve unuturlar. Balık kadınları bir milyon şans verir. Fazla nazik oldukları için hak ettiklerinden daha azıyla yetinirler.

Balık Kadını İyi Özellikleri
Balık kadınları yaratıcıdır. Çizim, yazma, şarkı söyleme ve dans etme konusunda yeteneklidirler. Bu hobiler onlara duyguları için bir çıkış sağlar. Güçlü duygularını sağlıklı bir şekilde işlemelerini sağlar. Balıklar sanatlarından bile para kazanabilir. Rutinden nefret ederler, bu yüzden dokuzdan beşe masa başı işlerde çalışacak tipte değillerdir. Yaratıcı bir ortamda kendilerini heyecanlandıran projeler üzerinde çalışmayı tercih ederler.

Balık, zodyakın en tatlı burcudur. Aileleri ve arkadaşları için her şeyi yaparlardı. Balık kimseyi askıda bırakmaz. Balık, ihtiyacı olan herkese yardım sunar. Biri onları aradığında her şeyi bırakacaklar. Balık kadınları yetiştiricidir. Herkesin iyi vakit geçirdiğinden emin olmak istiyorlar. Ağlayan birini görürlerse onlar da üzülürler. Diğer insanların duyguları onlara bulaşıyor. Derinden hissetmek onların doğasında var.

Aşkta Balık Kadını
Balık kadınları yeni partnerlere kolayca bağlanır. Aşık olduklarında, sert düşerler. Çok fazla alana ihtiyaç duyan Koç ve Akrep gibi burçlarla uzun süre dayanmazlar. Balık, uyandığı her anını partneriyle geçirmek isteyecektir. Sevgililerini tekrar görmek için beklemek istemeyecekler. Balıklar muhtaçtır. Birlikte yeterince kaliteli zaman verilmedikçe, bir ilişkide tatmin olmayacaklar.

Balık kadınları son derece romantiktir. Partnerlerini gülümsetmek için her şeyi yaparlar. Bir Balık kadını ayrıntılı tarihler planlayacak ve pahalı hediyeler alacak. Partnerlerini şımartmak için tatili beklemezler. Balık, yılın her günü sevgilisi için küçük şeyler yapacaktır. Karşılığında hiçbir şey istemedikleri için bazen nezaketlerinden yararlanılır. Çabanın tek taraflı olduğu ilişkilere girebilirler.

Bir Balık Kadınıyla Çıkmak
Balık kadınları son derece hassastır. Çevrenizdeki ses tonuna dikkat etmelisiniz çünkü davranışınızdaki en ufak bir değişikliği anlayacaklardır. Hatta iltifatlarınızı yanlış anlayabilirler. Balık burcu bir kadınla çıkıyorsanız, her gün onunla görüşmeniz gerekir. Ona hala onu sevdiğinizi ve önemsediğinizi hatırlatın. Ona hak ettiği değeri vermezseniz, aşkın tek taraflı olduğunu düşünebilir. Ona olan ilginizi kaybedip başka birini isteyip istemediğinizi merak edebilir.

Balık kadınları tamircidir. Kendi alanına ihtiyacı olan biriyle bir ilişki sürdüremezler. Balık yardım etmek ister. Sevdikleri için endişelendikleri için zaman zaman haddini aşabilirler. Balık, kimsenin üzgün olduğunu görmeye dayanamaz. Karşıdakini neşelendirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Bir Balıkla çıkıyorsan, iyiliğini geri vermelisin. Her zaman başkaları için endişelenmekle o kadar meşguller ki, kendilerini düşünmekten asla vazgeçmiyorlar.

Balık Kadınıyla Güven
Balık kadınları güçlü ahlaka sahiptir. Asla küçük beyaz yalanlar söylemezler ve asla aldatmayı hayal etmezler. Bu burç, kendisine güvenen birine asla zarar vermez. Ayrıca bir Balık kadını eşinin acı çektiğini gördüğünde o da acı çekecektir. Sevdiği birinin incinmesini izleyemez. Başkalarına acı çektirmek Balıkların en büyük korkularından biridir. Stres değil neşe getirmek istiyorlar.

Balık kadınları aşırı güvenirler. Partnerlerinin doğru şeyi yaptığını varsayacaklar. Bir Balık, partnerini kabataslak davranarak yakalasa bile, kendilerine verilen mazeretlere inanırlar. Saflar – ama bu aptal oldukları için değil. Bunun nedeni, başkalarında en iyiyi görmek istemeleridir. Balıklar içgüdülerine güvenirler. Arkadaş olarak gördükleri herkesin kendilerine nezaket ve saygıyla davranacağını varsayarlar.

Balık Kadınını Anlamak
Balık burcu kadınının ne düşündüğünü bilmek zor. Kalbini koluna taksa da, sır saklamaya devam edecek. Sorunlarıyla kimseyi rahatsız etmek istemeyecek, bu yüzden onları kendine saklayacak. İçinde acı çekerken bile her şeyin yolunda olduğuna yemin edecek. Bir Balık’ın ne düşündüğünü bilmek istiyorsanız, sormalısınız. Duygularının da önemli olduğunu açıkça belirtin.

Balık kadınları özverilidir. Başkalarını en çok neyin mutlu edeceğine bağlı olarak kararlar verirler. Ne yazık ki, bu bir Balık kadınının hayatından mutsuz olabileceği anlamına gelir. Başkalarının ne istediği konusunda o kadar endişeleniyor ki ne istediğini bile bilmiyor olabilir . Bir Balıkla çıkıyorsanız, onlara fikirlerinin önemli olduğunu hatırlatmanız gerekir. Ödün vermeden size her zaman istediğinizi vermelerine izin vermeyin.

Balık Kadınının Sevdiği ve Sevmediği Şeyler
Balık kadınları yalnız vakit geçirmekten hoşlanır. İnsanları sevmelerine ve partnerlerine bağlanmalarına rağmen, biraz alana ihtiyaçları vardır. Yalnız zaman onlara yaratıcı projeler üzerinde çalışma şansı verir. Aynı zamanda onlara televizyon izleme ve müzik dinleme şansı veriyor ki bu büyük bir kaçış. Balıklar kendilerini meşgul tutabilir. Odada kimse olmadığında bile çok eğlenirler.

Balık kadınları zulüm ve eleştiriden hoşlanmazlar. Kusurlarının kendilerine gösterilmesini istemiyorlar. Balık, kendi sorunları hakkında endişelenmektense başkalarının sorunlarını çözmeye odaklanmayı tercih eder. Savunmasız davranmakta ve aynada kendileriyle yüzleşmekte zorlanırlar. Başkaları için endişe göstermeleri kendileri için daha kolaydır. Bu yüzden insanları çok memnun ederler. Kendilerine nasıl yardım edeceklerini bulmaktansa başkalarına yardım etmeyi tercih ederler.

Balık Kadını Davranışı
Balık kadınları rahat, esnek ve uyumludur. Çevrelerindeki insanların ruh hallerini yakalayacaklar. Bu yüzden hayatlarına kimleri soktuklarına dikkat etmeleri gerekir. Sefil, karamsar insanların yanındaysa, bu onların enerjisini tüketir. Kişiliklerini, o sırada etraflarında kim varsa temel alacaklardır. Çevreleri değiştiğinde, değişirler. Bu nedenle Balıklar genellikle medyumlarla ilişkilendirilir. Enerjilere tepki verirler.

Balık kadınları her zaman doğru olduğuna inandıkları şeyi yapacaklardır. Ödün vermeyecekleri güçlü ahlakları var. Balık kadınları dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ellerinden geleni yapmak isterler. İnsanları severler ve herkes için en iyisini isterler. Balık kadınları, arkadaşlarına ve ailelerine kendi iyiliklerinden daha fazla çaba göstereceklerdir. Hayatı onlar için zorlaştırsa bile, her zaman başkalarına öncelik verirler.

Balık Kadınının Diğer Burçlarla Uyumluluğu

Balıklar ayrıca içe dönük, sessiz, savunmasız ve çok utangaç olma eğilimindedirler, genellikle içe bakarlar ve hayat zorlaştığında kendilerine zaman ayırmaya ihtiyaç duyarlar ve bazen sorunlarının basitçe ortadan kalkacağını umarak kafalarını tamamen kuma gömerler. görmezden gelindi. Geniş, yanlış yerleştirilmiş ve gözden kaçan güçlü bir eğilimleri vardır, bu nedenle her şeyi en üstte tutmak için uyanık olmaları gerekir. Balık, yine de en güzel ve kayda değer burçlardan biri olabilir.

Balık ile en uyumlu burçlar genellikle Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak olarak kabul edilir. Balık ile en az uyumlu burçlar genellikle İkizler ve Yay olarak kabul edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası NakliyatBeylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -- Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al -  Güvenilir takipçi satın alma