Site Rengi

Gelecekten.Net

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Astrolojiye göre 22 Aralık – 19 Ocak arasında doğduysanız Oğlak burcusunuz. Oğlak burcu , planları, başarıyı, hayal gücünü, yaratıcılığı ve üretkenliği simgeleyen bir deniz keçisi ile temsil edilir. Bir toprak işareti olarak, çok topraklanmış ve pratiktirler. Tüm zodyak işaretleri arasında, bu büyük bir hayalperestten daha çok çalışkandır. Daha Fazlası:

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Materyalist şeyler Oğlak Kadınını etkilemez. Her dağı tırmanan ve her denizi geçen zodyakın güç merkezidir. Yüksek hırsı ve içsel dürtüsü genellikle diğer herkesi toz içinde bırakır. Yine de, o kırılgan gözlerden sakının, çünkü o kaderle buluşmak için yolundan bir şeyler atacaktır. Samimi, odaklı ve çalışkan, Oğlak’ın gezileri ve tatilleri önceden dikkatlice planlanmış olmasına rağmen biraz gevşeyip eğlenmek için zaman bulabilmesi güzel.

Oğlak burcu kadınının kişilik özellikleri, hoşlandığı/beğenmediği şeyler ve bu deniz keçilerinin aşk ve ilişkilerde nasıl davrandıkları hakkında daha fazla bilgi elde edelim.

Oğlak Kadını Genel Özellikleri
Oğlaklar pratik, bağımsız ve kendine güvenen kişilerdir. Evde faydalı şeyler yapmaktan hoşlanırlar ve normalde aynı anda birkaç Kendin Yap projesinde yer alırlar. Oğlaklar çok çalışkan oldukları için boş zamanlarını bile kendilerini geliştirmeye çalışarak geçirirler. Mümkün olduğu kadar çok konu hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için bol bol kitap okuyacaklardır. Dünyayla ilgili her şeyi bilmek isterler ve asla yeterince araştırdıklarını düşünmezler.

Oğlaklar, ilk tanıştığınızda soğuk ve merhametsiz görünebilir. Ancak derinlerde, sadık, güvenilir ve özverilidirler. Sadece yüksek duvarları var. Duygularını açma konusunda kendilerini rahat hissetmeden önce biriyle yıllarını geçirmeleri gerekebilir . Sadece birkaç yakın arkadaşları var – ama ömür boyu arkadaş kalacaklar. Ayrıca aileleriyle inanılmaz derecede yakınlar ve kendi çocuklarına aktaracakları geleneklere değer veriyorlar. Oğlaklar kendilerini dünyanın çoğuna kapalı tutarlar, bu yüzden sizi içeri alırlarsa size çok değer verirler.

Eski ruh zekası ve içsel becerikliliğin bir karışımı olan bu tuhaf Deniz Keçisi yaratıkları, sert kişiliklerinin kalplerine kadar uzandığına dair yaygın inanış nedeniyle, çoğu insan tarafından hâlâ tamamen hafife alınmaktadır. Şık bir takım elbise giymiş ve boynuz çerçeveli gözlüğünün tepesinden bakan bir Oğlak kadını, yönetici konferansına katılarak, yoktan var eden büyük anlaşmalar yapacaktır. Genellikle mesafeli ve katı dış özellikleri gözünüzü korkutmasın, bu kadınlar içsel olarak son derece nazik ve duygusaldırlar, ancak bunu pek belli etmezler. Size gerçekten nasıl hissettikleri hakkında hiçbir fikir veremezler, kalplerini kollarına koyacak biri değil.

İnanılmaz derecede güçlü olan bir Oğlak kadını, barışçıl bir şekilde yukarı doğru yükselen herhangi bir fırtına, hayal kırıklığı veya felaketten kurtulabilir.

Oğlak Kadınının Kötü Özellikleri
Oğlak burcu, kısıtlamalar gezegeni Satürn tarafından yönetildiğinden, Oğlak burcu kadınları zaman zaman biraz mesafeli, duygusuz ve aşırı analitik olabilir. Ailelerini, arkadaşlarını ve iş arkadaşlarını inanılmaz derecede yüksek standartlarda tutarlar. Kendilerine zulmedenlere karşı inatçı ve bağışlayıcı olmayacaklardır. Ancak, aynı zamanda kendilerini bu standartlara da bağlıyorlar. Onlar kendilerinin en büyük eleştirmenleridir. Kendilerinden asla tatmin olmazlar.

Oğlaklar çok zeki, çalışkan bir burçtur, ki bu harikadır, ancak bazen biraz küçümseyici olabilirler. Bu güneş işareti her şeyi bilen biri olabilir! Ayrıca kariyerlerini ve geleceklerini ailelerinden, ilişkilerinden ve flörtlerinden önce koyan tiplerdir.

Oğlak Kadını İyi Özellikler
Oğlak burcu kadınları etkileyici bir disipline sahiptir. Onlar da çok zeki, çalışkan ve kararlı bireylerdir. Oğlak burcu kadınları kendi kendine yeterlidir. Kendilerini halledebilirler. Kendileriyle ilgilenecek, onları şımartacak, onları kurtaracak başka birine ihtiyaçları yok.

Oğlak burcu kadınları genellikle en romantik insanlar olmasa da yine de çok sadık ve cömert olacaklardır. Ayrıca çok destekleyicidirler ve her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidirler. Birine sevgilerini ve minnettarlıklarını hediyeler veya hizmet eylemleri yoluyla gösterebilirler. Aynı zamanda sağlam bir mizah anlayışına sahip olacak, esprilere çok fazla ilgi duyacak ve buna uygun bir sevgili ya da arkadaş isteyecektir.

Aşkta Oğlak Kadını
Aşk söz konusu olduğunda, Oğlak kadını herkes kadar romantik ama daha tereddütlü olacaktır. Geleneksel ve düzenlidir ve romantik çabalarının da aynı olmasını isteyecektir. Spontane, akışına bırakan bir tip değil. Aşkta, Oğlak kadını işleri çok yavaş almak isteyebilir. Gardını düşürmesi ve ilişkilerinde kendini güvende hissetmesi uzun zaman alıyor. Herhangi bir potansiyel partneri analiz etmek için çok zaman harcayacak ve herhangi bir karar vermeden önce ilişki ve faydaları hakkında çok fazla düşünecektir.

Ciddi ve katı görünecek, ancak sevgisi ve sadakati derinlere inecek. Aslında, Oğlak kadını herhangi bir uzun vadeli taahhütte çok sadık olacaktır. Her şeyden önce arkadaşı olabilecek bir partner isteyecek ve buna ihtiyaç duyacaktır. Kişiliğini anlayacak ve gönülden bağlı olsa bile duygusal duvarlarını yıkmakta zorlanacağını anlayacak biri .

Oğlak Kadınıyla Çıkmak
Oğlak kadını çok cömert ve düşünceli olsa da, eşi için çok yüksek standartlar belirlemeyeceği anlamına gelmez. Kendi özelliklerine uyan insanlarla çıkıyor: hayatta daha çekingen ama yine de çok çalışmaya istekli biri. Sırf o hediye ya da o tarih için çok çalıştığı ve gurur duymak istediği için pahalı bir hediye verecek ya da eşini süslü bir randevuya götürecek türden biri olacak.

Oğlak kadını, kendisine uzaklaşması için bir sebep vermedikçe, eşine ve ilişkilerine sadık ve adanmış olacaktır. Biri ona ihanet ederse, önce bir şeyler hakkında konuşmadan gitmekte sorun yok. Başını kalbinin üzerinde tutmaya eğilimlidir. Pek hassas bir tip değil. Duyguları hakkında sık sık veya hiç konuşmak istemeyecektir ve partnerinin bunu anlamasına ve saygı duymasına ihtiyacı olacaktır.

Oğlak Kadınıyla Güven
Oğlak burcu kadını her şeyden önce sadakate değer verir. Oyunlara veya sahtekarlığa katlanmayacak ve aynı zamanda onunla oynamaya çalışıp çalışmadığınızı fark edecek kadar akıllı olacaktır. Biri ona ihanet ederse, bunun hakkında konuşmak istemeyecek ve sadece eşyalarını toplayıp gidecek. Sen sadık olduğun sürece, karşılığında o da sadık olacaktır. Göze göz…

Oğlak burcu kadını, sizi hayatında en önemli öncelik olarak görmeyebilir. Kariyerini ve mali durumunu sevdiklerinin önüne koyacak türden bir kadın. Ancak bu sadık olmadığı anlamına gelmez. Sevgisi ince ve tatlıdır. Kimseye yalan söylemek için bir nedeni yok!

Oğlak Kadınını Anlamak
Oğlak kadınını anlamak istiyorsan onu anlamalı ve ona saygı duymalısın. Kararlarına saygı duymalısın, özellikle de duygularıyla ilgiliyse. Duygularını açacak tipte biri değil ve birinin onu nasıl hissettiği hakkında konuşmaya zorlamasını istemiyor. İşleri yavaşlatmak ve gerçekten neye bulaştığını hissetmek isteyecektir. Hayatta herhangi bir risk almasına izin vermez – topraklı kalmak sadece doğasında, bir toprak burcu olarak.

Oğlak kadınının kişiliğini anlamak, onun yaşamda güvenlik ve istikrar arzusunu anlamaktır. Hayata bir sorumluluk olarak bakmak onun doğasında var. Banka hesabında yeterli paraya ve önünde sağlam bir kariyer yoluna sahip olduğundan emin olmak isteyecektir. Planlarından sapmak istemeyecek ve onu farklı şekilde etkilemeye çalışan hiç kimseyi takdir etmeyecek. Bununla hiç ilgilenmeyecek!

Oğlak Kadınının Sevdiği ve Sevmediği
Oğlak burcu kadını kontrolü elinde tutmayı sever. Yatakta biraz daha baskın olabilir ve yeni şeyler denemeye açık olabilir. Bununla birlikte, hayatta, önce aşırı analiz edemeyeceği riskleri almak istemeyecektir. Başkaları için bir kaya olmayı seviyor. Sorumlu kişi olmak, ne kadar zor veya karmaşık olursa olsun, kendisine atılan her türlü sorumluluğu üstlenmek istiyor.

Oğlak kadını olumsuz, cesaret kırıcı insanlardan hoşlanmaz. Ayrıca tembel olan veya sürekli kendini iyileştirmeye çalışmayan hiç kimseyi sevmez. İdeal partneri, hayattaki kararlılığına ayak uydurabilen, ancak değilse, belirlediği (yüksek) beklentileri aşabilecek biridir. Ne yaptıkları, nereye gittikleri veya hayattaki şeyleri nasıl ele aldıklarıyla ilgilenmeyen hiç kimseyi sevmiyor.

Oğlak Kadını Davranışı
Oğlak kadını kontrolü sever. Etrafta dolaşıp eğlenecek bir kadın değil, hayatının her alanında istikrarını ve güvenliğini koruyan bir kadın. Kariyerinde başarı için sevgiden ödün vermekte hiçbir sorunu yoktur. Azimlidir, akıllıdır ve aklına koyduğu her şeyi yapabilir.

Her zaman dürüst olacak ve aynı olmanızı bekleyecek. Duygusal biri değil ve duyguları hakkında konuşacak tipte olmayacak. Aslında, onlar hakkında elinden geldiğince iyi konuşmaktan kaçınacaktır. Bu onun dürüst olmadığı veya sadık olmadığı anlamına gelmez – bu onun yaptığı bir şey değildir. Onun da birine açılması biraz zaman alıyor. Sevgisini ve bağlılığını, yalnızca eşinin tanıyacağı ince, tatlı jestler ve işaretlerle gösterecektir.

Oğlak Kadınının Diğer Burçlarla Uyumluluğu

Oğlak burcu yerlileri, yaşamlarından tam anlamıyla mutlu hissetmek için yararlı ve gerekli olma duygusunun yanı sıra çok fazla takdire ihtiyaç duyan insanlardır. Özlem duydukları tanınma genellikle daha dünyevi, malzeme türündendir ve lüks arabalar, tasarımcı takımları veya kaliteli saatler gibi statüyle ilgili ürünler için enayilerdir. Uyumluluk söz konusu olduğunda, Oğlaklar en iyi Boğa, Başak ve Balık olan diğer dünya işaretleri veya alternatif olarak su işaretleri ile eşleştirilir.

Oğlak ile en az uyumlu olan burçlar genellikle Koç ve Terazi olarak kabul edilir. Aralarındaki farklar o kadar büyük olabilir ki, çok uyumsuz olma ihtimalleri vardır ..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası NakliyatBeylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -- Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al -  Güvenilir takipçi satın alma