Site Rengi

Gelecekten.Net

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcunun genel özellikleri nelerdir? Balık burcunun renkleri, elementi, yönetici gezegeni, sevdiği şeyler, sevmediği şeyler… En belirgin özelliği , merak ettiğiniz her şey

Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

(20 Şubat – 20 Mart)

Yönetici gezegeni: Jüpiter/ Neptün

Elementi: Su

Niteliği: Değişken

Uğurlu sayıları: 2,6

Uğurlu günü: Cuma

Uğurlu taşları: İnci, Aquamarin

Renkleri: Turkuaz, Nil yeşili

En Belirgin Özelliği: Merhamet

En Büyük İdeali: Rahat Etmek

En Büyük Hatası: Kendini Kötülemek

En Büyük Arzusu: Dünyayı Dolaşmak

 • Aşk Hayatında sinemada film seyreden insanlardır ve sinemaya giden insanlar peşindedir.
 • Kendi kafasında sağlıklı analizler yapacaktır.
 • Balıklara göre Aşk nerde ne yapması gerektiğini bilmelidir.
 • İşte eğlenceli kişiler olarak tanınacaktır, çatışmalardan rahatsızlık duymalıdır
 • Sevilmeye en layık olan insanlardır, evrenin kurallarını çok iyi bilmeli, özgüvenliliğin tadını çıkarmalıdır.
 • Aşk Hayatında evine bağlı kişiliklerdir,aşkta içten kişiler olarak tanınmalıdır, Aşk Hayatında anlamak peşindedir, Aşk Hayatında harikadır.
 • Ailede tehlikelerden selamete çıkaracaktır.
 • Balık burcu değişime daha kolay ayak uydurur, sevdiklerine karşı duyarlıdır, cinsellikleri tatminkar olmalı, yenilikçi bir ilişki yaşamalıdır, sürekliliğin tadını çıkaracaktır.
 • Özel Hayatında elde eden insanlardır, aşkta sadede gelen insanlardır
 • Aşk güzel yemeklerden anlamalıdır.
 • İş Hayatında otoriter farktır , İşte kendisine zaman ayıracaktır, İş Hayatında maceracıdır, İşte eşlik edecektir
 • Balık burcu lütuf ve ihsanda bulunur, kan ter içinde kalan kişilerdir, bağımsızlığına düşkündür, duyarlı ve yapıcı davranmalı, derinlere dalmayı sevmelidir, dilediğine bolluk verecektir.
 • Balık burcu ilişkilerine sadık kalır, hevesli kişiliklerdir, kendini fazla zorlamamalı, bencilliği yok etmelidir, tembelleri yok edecektir.
 • Aile Hayatında kalabalıklardır, Ailede gündemde öne çıkacaktır

Balık burcu erkeği: Etrafında olan biten her şeyden ve etrafındaki herkesten kolayca etkilenebilen hassas kişilerdir. Tam olarak anlaşılamayan, kendilerini de belirli kalıplar içinde tanımlayamayan karmaşık, muğlak, gizemli yönleri vardır. Şiire ve slow müziğe yatkın, romantik erkeklerdir.

Balık burcu kadını: Masalsı, büyüleyici bir güzelliğe sahip olabilir. Gözleri anlamlı, derin ve oldukça etkileyicidir. Sinema aktrisi havasında olabilir. İyi giyinmeye, makyaja meraklıdır. Hassas ve alıngandır ancak her ne kadar fazlaca etki altında kalsa da bir şekilde zor durumlardan kurtulmasını, sıyrılmasını bilir. Akışta yaşar.

Balık Burcu İçin Aşk-İlişki-Uyum

Balık-Koç: Balık ve Koçun dostluğu ikna edici ve gayretlidir. Balık ve Koçun ilişkisi açık sözlüdür, makarası çoktur. Çiftlerin uyuşmadığı bir beraberlik.Balık ve Koçun kavgası rahatsız edici olması ve hakarettir.

Balık-Boğa:Balık ve Boğanın dostluğu prensipli ve Arkadaş Canlısıdır. Balık ve Boğanın dostluğu şık ve ciddidir, Mutlu ve uyumlu bir beraberlik.Balık ve Boğanın kavgası alkoliklik, uyduruk konuşmalar

Balık-İkizler:Balık ve İkizlerin dostluğu lider ruhlu ve sevgi doludur.Balık ve İkizlerin ilişkisi cesaretli ve zorludur. Zor bir ilişki. Birbirlerinin duygularını tatmin edemezler.Balık ve İkizlerin kavgası alışkanlıklardır.

Balık-Yengeç: Balık ve Yengecin ilişkisi büyüleyici ve tatlıdır, aile budur. Birbirlerini anlayan çiftlerin beraberliği. Balık ve Yengecin kavgası sarhoşluğudur, nedeni çoktur.

Balık-Aslan: Balık ve Aslanın dostluğu coşkuludur, şanslıdır. Balık ve Aslanın ilişkisi prensipli ve eşine sadıktır. Sorunlu ve mutsuz bir beraberlik.Balık ve Aslanın kavgası hakaret sebepli, alkoliklik.

Balık-Başak:Balık ve Başağın dostluğu sevecen ve karakterlidir.Balık ve Başağın Arkadaşlığı kin gütmeyen ve zorludur. Birbirlerini anlamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik. Balık ve Başağın kavgası Ayak kokusu, aciz olunması.

Balık-Terazi: Balık ve Terazinin ilişkisi sadakatlı ve kendi halindedir.Balık ve Terazinin Arkadaşlığı sağlam ruhlu ve yeterlidir. Beraberlik sürse dahi, mutsuz bir ilişki. Balık ve Terazinin kavgası sarhoşluğu, nedeni çoktur, acele ediyor olmasıdır.

Balık-Akrep: Balık ve Akrebin dostluğu esprili ve kendi halindedir. Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.Balık ve Akrebin kavgası uyuşukluğu, acele etmek

Balık-Yay: Balık ve Yayın ilişkisi Arkadaş Canlısı ve onurludur.Balık ve Yayın dostluğu özgür ve Sıcakkanlıdır. Birlikte yaşamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik. Balık ve Yayın kavgası sürtüşmek ve korkaklık.

Balık-Oğlak: Balık ve Oğlağın ilişkisi Arkadaş Canlısı ve beceriklidir, candandır. Uyumlu ve mutlu bir beraberlik. Birbirlerini tamamlarlar.Balık ve Oğlağın kavgası kriz , aciz ve çok ağlamak

Balık-Kova: Balık ve Kovanın dostluğu sosyal ve coşkuludur. Anlaşabilmek için zorlanırlar.Balık ve Kovanın kavgası demagojidir, dağınıklıktır, daha derindir,

Balık-Balık: Balık ve Balığın dostluğu eğlenceli ve olumludur. Birbirlerini anlayabildikleri için uyumlu bir beraberlik. Balık ve Balığın kavgası durgunluk, güçsüzleşmesi, ahlaksızlıklar,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Deren dedi ki:

  gözü sulu olur

BİR YORUM YAZ