‘Bitmeyen, sonu gelmeyen acılarım var…’

Yeliz Yeşilmen Instagram sayfasında paylaştığı videoda gözyaşlarına boğuldu. Yeşilmen, nedeni belli olmayan bir şekilde, “Dinmeyen, bitmeyen, sonu gelmeyen acılarım var” dedi

  • 23 Mayıs 2020
  • 586 kez görüntülendi.
‘Bitmeyen, sonu gelmeyen acılarım var…’

Hüngür hüngür ağlayan Yeliz Yeşilmen “Bazen kelimeler düğümlenir hiçbir şey söyleyemezsin. Dinmeyen, bitmeyen, sonu gelmeyen acılarım var. Anlatacak, paylaşacak kimsem yok. İçimdeki duyguları dökmezsem aklımı kaçırabilirim, ölebilirim” dedi.

Anne ve babasının olaylardan habersiz olduğunu söyleyen Yeliz Yeşilmen daha sonraki paylaşımlarında ise şunları söyledi:

“Her şeyi sabredip, susan kadınlardanım. Ama ağzımı bir açtım mı terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır. Şu an kimseye bir şey açıklamıyorum, açıklamayacağım. Ok yaydan çıkmıştı, duruldum”

  • BENZİNİ BİTTİ, GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
    BENZİNİ BİTTİ, GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
  • “ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDIM AMA KORKMUYORUM!”
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz