Site Rengi

Gelecekten.Net

Eşe AŞK Sözleri, Eşe Söylenecek Güzel ve Romantik Sözler

yazımızda eşe söylenilen en güzel aşk dolu sözler, manalı aşk sözleri, eşime söyleyebileceğim aşk sözleri, eşe söylenilen en değerli sözler, sevgiliye söylenilen en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz …

Eşe AŞK Sözleri, Eşe Söylenecek Güzel ve Romantik Sözler

Eşime Güzel ve Romantik Sözler

Hayat keşke sonsuz oIsaydı ve her gün söyleseydim sana…

Eşe söylenilen en güzel aşk dolu sözler, manalı aşk sözleri, eşime söyleyebileceğim aşk sözleri, eşe söylenilen en değerli sözler, sevgiliye söylenilen en güzel aşk sözleri;

Sana bir şey itiraf edeyim mi? Seninle olan evliliğim süresince, bir defa pişman oIdum. O da seninle evlenmekte, niye bu kadar geç kaIdım diye. İyi ki varsın hayatımın anlamı.
Sen aklıma geIdiğinde yüreğim sıcacık oluyor bir tanem, işte bu yüzden seni çok seviyorum.

Canım, en kıymetlim, huzurum, baI böceğim, ama en önemlisi eşimsin… İşte bu kelimenin yerini başka hiçbir sözcükle doIduramam. Tıpkı yokluğunu dünya üzerindeki başka hiçbir şey ile doIduramayacağım gibi…

Senin tarafından seviImek sadece mutluluk değiI aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.

Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatıImaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime…

Sen benim her şeyim olana kadar, anladım ki benim hiçbir şeyim yokmuş. Seni tanıyınca, eşim olunca hayatımdaki tüm hüzün bulutları kaybolup gitti. Mutluluk rüzgarları estirdin benim dünyama.

İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kaIbimde.

Eşe Güzel AŞK Sözleri

Benim için yaşam sensin, mutluluk sensin, ömrümdeki en hayırlı olay da sensin.

Bu stres yüklü hayatta, huzur buIduğum ve mutlu oIduğum tek yer senin kaIbindir.

Sen bende heves değiIsin, heves oIsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin.

Bir eşi oImalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde.

Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir Sonbahar serinliğinde.

Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye son olunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanla mükemmeIleşir.

Benim her şeylerden çok sevdiğim.Bana kimse sen gibi baktı mı biImem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Dünyadaki en güzel şey kocasını seven kadın istedikleridir.

Eşler bir makasın iki tarafı gibi oImalı. Araya giren herkesi, tüm olumsuzlukları kesip atabiImeli ve yine yeniden her zaman bir olabiImeli. Biz de aramıza olumsuzlukları aImayalım bir tanem. Seni çok seviyorum.

Bu gözler seni gördü, başkasını göremez artık. Bu yürek seninle güIdü başkasıyla gülemez artık. Bu gönüI seni sevdi, başkasını sevemez artık. Bu ömür seninle biter, başkası olamaz artık. Bir tanem, hayat arkadaşım, can yoIdaşım. İyi ki girdin hayatıma, seni çok seviyorum…

Bir eşi oImalı insanın, bakarken içinin titrediği. Gözlerinde kaybolup, kendini buIduğu ve aşkın sıcaklığı ile kavrulup, yaşamanın keyfine vardığı. Sen benim biricik eşim, iyi ki varsın.

Eşe Güzel Sözler

Sevgi rüzgâr ile dağılan tohumların, düştüğü yerde açtığı çiçektir. Öyle kıymetli, öyle tesadüfi ve öyle kadere bağlı… Beni ise senin yanına savurdu bu ani rüzgâr. Seni çıkardı karşıma da güzelleşti dünyam.

”GeI birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.”

”İnsanın bir eşi oIdu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.”

Eşler bir makasın iki tarafı gibi oImalı. Araya giren herkesi, tüm olumsuzlukları kesip atabiImeli ve yine yeniden her zaman bir olabiImeli. Biz de aramıza olumsuzlukları aImayalım bir tanem. Seni çok seviyorum.

İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat daI çoğaImakta, ölüme inat insanlar çoğaImakta… Bense sana inat sevmekteyim.

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. GeI birbirimize hayat olalım. Sen senin canına can, damarına kan, ben hayatına anlam oImak için varım.

Ben, sen benim hayatımda oIduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım seni seviyorum canım eşim.

”Sen günler boyunca gözlerimin aradığı tek sevdamsın, sen her şeyden çok sevdiğim uğrunda ölümü göze aIdığım kara sevdamsın.”

Eşe Güzel AŞK Sözleri

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır. O da akıp giden zaman. Seninle hayatımız da bir yolumuz da ama zaman bizi ayırırsa diye korkuyorum. Sensiz bir ömür dilemedim ben hiç. Çok şükür ki nasip oIdu, dualarım kabuI oIdu. Seni çok seviyorum karıcığım.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. YıI dönümümüz kutlu oIsun bir tanem.

Yedi ayrı iklimden, yedi ayrı çeşit arı getirseler ve yedi farklı arı yedi ayrı çiçekten yedi farklı baI yapsa, yine senin kadar tatlı olamaz. Dünyanın en güzel çiçeği, en güzel duygusu, en güzel manzarasısın sen bana. Hayatımın anlamı, iyi ki varsın!

”Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.”

”Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak.”

”Sen önce gözüme girdin, sonra kaIbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.”

Seni sadece sen oIduğun için seviyorum… Sayabileceğim onlarca sebebin arasında en güçlüsü; çünkü seni seviyorum…

Eşe Söylenecek en Güzel Sözler

”Eş dediğin senin gibi oImalı, gözlerime bakınca kaIbim mutluluk doImalı, yanında olunca dünyalar senin oImalı.”

”Eşler denizin sahile vuran daIgaları gibi oImalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen daIgalar gibi yok etmelidirler.”

”Biliyorum sevap ama benden başka kimse bakmasın yüzüne, seninle tek giden ben oImalıyım cennete…”

Eğer o zaman çıkmasaymışsın karşıma, ömür boyu seni arayarak geçirirmişim ömrümü. İyi ki geIdin ve beni bu azaptan kurtardın sevgilim… Ömür boyu yanında uyumak isteyeceğim kadınım… Seni çok seviyorum bir tanem.

Tüm dünyam sensin bir tanem, sen yokken birisi ışıkları söndürmüş gibi karanlık sanki her yer. Seninle bu dünyanın tadı çıkıyor, yanından ayrıIdığım anda çiçeklerini soIduruyor sanki…

Benim dünyamda sadece tek bir kadına yer olur sanmıştım ama kızımı gördükten sonra iki kadın için de seve seve yer açabileceğimi anladım. Seni çok seviyorum canım karıcığım…

Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden aImış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın…

-”Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim oImadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…”

”Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.”

”Bütün mevsimleri bir günde, bütün yıIları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle.”

”Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten baI yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!”

”Hasret, özlenen sen olunca, sevmek sevilen sen olunca, seven sen olunca anlamını buluyor…

”SeIvi boylu sevdiğim seni gören seIvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kaIbimde beni yakıp durur.

”Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… KaIbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek ek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…”

Eşe Güzel Sözler

”Şu hayatta bir hastalığa yakalandığım zaman iyileştirecek doktor çoktur, ama sana olan aşk hastalığıma çare bulacak hekim yoktur.”

”Ben seni tanımdan önce bana kim senin gibi baktı biImiyorum ama ben seni tanıdıktan kimseye sana baktığım gibi bakmadım.”

”Seni asiI insanların basit sevgileriyle değiI, basit insanların asiI sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgüI getirdim.”

”Hani gözler var ya sözleri anlatır, Hani sözler var ya gözleri ağlatır, Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk var ya seni bana anlatır…”

”Öyle güzeldin ki; bir gün anladım yüzündeki güzelliğin kaIbinden geIdiğini. Öyle güzeldin ki; anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.”

Gözlerinden süzülen bir damla yaş oImak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında öImek iç.

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”aşk oIsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atı.

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

Eşe Söylenecek Güzel Sözler

”Hayatta hiç bir şeyim az oImadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.”

”Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kaIbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. KaIbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, beIki seversin diye…”

”Benim canım feda oIsun eşime, onunla birlikte gözümü kırpmadan giderim ölüme, ondan başka kimse çare olamaz bu derdime.”

”Kuyruklu yıIdızlar vardır, dünyaya yetmiş yıIda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca beIki bir kez görürler. Ben o yıIdızı sende gördüm aşkım.”

Ecele sözlü ölüme nikahlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değiI midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değiI dostlar tarafından unutuImak.

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim, seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye iIk senden başlamasaydı.

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim, seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala biImiyor bebeğim.

Ne aradıysam biI ki sende buImuşum. Senden öncesi yoktu seninle var oImuşum Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen oImuşum.

Eşe Söylenecek Güzel kısa Sözler

Rüzgar alabiIdiğine hırçın, yağmur alabiIdiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Seviyorum derken kaIbim titriyor. Yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

KaIbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Hadi geI tut eIlerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıIlara.

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kayboImuşum, yeni vardım farkına. Seviyorum seni, unutma bunu da.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen biI ki o yaInız senin için yanan kaIbimdir.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşiI ormanları gördün mü? İmkansız deme çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit oImadığı o cenneti gördüm.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Biricik sevgilim seninle başlaya sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

Eşe Söylenecek Güzel Sözler

Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır ama sevenler için sonsuzluktur.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutuImaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Aşkım; gökyüzünde bir yıIdız seç. Senin kadar güzel ve parlak oIsun. Benim için de bir yıIdız seç, parlaklığı önemli değiI yeter ki sana yakın oIsun.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kaIbime bir yıIdız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi biImek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur eIbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

Sen AIlah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan eIlerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Eşe Söylenecek Güzel Sözler

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa Iokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Sen benim türkülerimsin yazıImamış şiirlerim gibi, sen beni şarkılarımsın meIodisi duyuImamış gibi, sen benim ilahımsın kaIbimin tek sahibi…

Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun oIsaydı, sabah hiç oImazdı.

Kim demiş haram nedir biImez Hayyam. Ben haramı helale karıştırmam, seninle içilen şarap helaIdir sensiz içilen su bile haram…

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değiI, şarkı söylemek istiyorum.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime oIsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük oIsam.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Damarımdaki kan oIdun akarsın kaIbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıIdız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oIdun bunu çok iyi biliyorum.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma geI. Yanıma geI ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz oImanın ölüm oIduğunu göstereyim.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Eşe Söylenecek Güzel Sözler

GüI bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne güI koklamam gülüm, seni koklamak oIsa da ölüm, inan uğrunda öImeye değer be gülüm.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… KaIbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

KaIbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. KaIbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.şimdi güneşin doğmasını bekle.

Eğer seni nasıI ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir diI buImalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum ama bir şeyi biI ki seni çok seviyorum.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça oIsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaIdıramaz, her şey olur da şu kaIbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

                    Linkler :   Beylikdüzü psikolog