Eşe Doğum Günü Mesajları 2024…

Eşe Doğum Günü Mesajları Sayfamızdasınız… Birbirinden Güzel ve Anlamlı Eşe Doğum Günü Mesajlarını Siz Okuyucularımız için derledik. Bu Mesajları Okuyup Eşinizle Sosyal Ortamlarda da Paylaşabilirsiniz… Sayfa İçeriği : Eşe Doğum Günü Mesajları, Eşe Doğum Günü Sözleri, Eşe Doğum Günü Kutlama Mesajları, Eşe Anlamlı Doğum Günü Mesajları, Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajı, Eşe Resimli Doğum Günü Mesajları, Karıma Doğum Günü Mesajları, Kocama Doğum Günü Mesajları …

Eşe Doğum Günü Mesajları 2024…

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun…

Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara…

Biricik Aşkım seninle birlikte başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü. seviyorum seni. İyi ki doğdun bitanem.

Aşkla tutuşan ellerimiz hiç ayrılmasın aşkım. Nice güzel senelere hep birlikte… İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun… Seni çok seviyorum.

Dünya hayatının en mutlu insanı sen ol ve sen de her zaman benim yanımda ol. Güzeller güzeli eşim, doğum günün kutlu olsun. Hayatımın tek anlamı.

Yıllar ne çabuk geçiyor diye bazen kaygılansak da, seninle geçirdiğim her yıl daha da gençleştiğimi hissediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun sevgili karıcığım.

Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara…

Hayatımızı yıllarca daha birlikte mutluluk ve bolluk içerisinde geçirebilmek umudu ile doğum günün kutlu olsun. Her zaman sağlıklı, neşeli ve mutlu ol. Seni seviyorum vazgeçilmezim.

Eşe Doğum Günü Sözleri

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki doğdun baş tacım…

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun canım.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara…

Benimle hayatını paylaşan Eşim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Ah sevdiğim, iyi ki doğdun, kocam oldun. Yaş ilerliyor ama bak ailemizde büyüyor, Allah seni hiç eksik etmesin! Doğum günün kutlu olsun canım Kocacığım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Her gece başımı yastığa koyduğunda seni bana verdiği için Allah’a şükürler yağdırıyorum. Bu doğum gününde de bizi bizsiz bırakmadığı için Allah’a hamdolsun doğum günün kutlu olsun canım Eşim.

Seni çok seviyorum biricik aşkım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara…

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara…

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara…

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Canım doğum günün kutlu olsun.

Eşe Doğum Günü Kutlama Mesajları

Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere…

Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi. Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım Eşim.

Hayatım, biricik karıcığım. Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere…

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun ”sevgilim ”ve iki benimsin.

İyi ki varsın aşkım, iyi ki doğmuşsun ve benim olmuşsun. Seni ne kadar sevdiğimi dile getiremem çünkü buna sözcükler bile yetmez. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem…

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun… Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Eşim” diyebildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun bir tanem canım eşim…

Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir ”hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Eğer sen bir tarif olsaydın, tarifini sadece benim bildiğim dünyadaki en lezzetli tatlı olurdun canım Eşim. Bir çikolatadan daha güzel, bir çiçekten daha renkli, bir parfümden daha güzel kokan canım karım… İyi ki doğdun…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem…

Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

İyi ki varsın Eşim, iyi ki doğdun ve benimlesin. Sesim güzel olsaydı eğer sana bir doğum günü şarkısı armağan ederdim. Bundan dolayı kısa bir mesajın daha iyi olacağını düşündüm. Mutlu seneler Eşim, iyi ki doğdun.

Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için canım. Şükürler olsun ki sen varsın yanımda, sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara…

Eşe Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın. Canım iyi ki doğdun, nice yıllara.

Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum.

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli…

Bu dünya sensiz anlamını yitirir, bomboş bir yere dönüşürdü hayatımın prensi. İyi ki doğmuşsun, nice güzel senelere, İyi ki doğdun bitanem…

İki ayrı mıknatısın uçları gibiydik, dünyanın neresinde olursak olalım birbirimizi bulmaktan başka çaremiz yoktu zaten canım eşim. Nice güzel senelere hep birlikte…

Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

Herkesten ve her şeyden sakladığım seninle bir ömür boyu geçirme şerefidir beni değerli kılan. Nice güzel senelere birlikte erişmek temennisiyle tüm dileklerin ve isteklerin anında gerçek olsun.

Sen hayata karşı ne verirsen o da sana en mükemmelini verirmiş daima. Ben bu hayata ne verdim bilmem ama bana ummadığım bir zamanda seni verdi onu biliyorum. İyi ki doğdun her şeyim. Seni çok seven kendinden bile çok seven kocan.

Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara… İyi ki doğdun aşkım…

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

Hayatın bana yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan her şeyi seviyorum.

Sen benim eşimsin, dünyamdaki ışığım sevdiğim adamımsın. Doğum günün kutlu olsun Allah’ım seni yanımdan hiç ayırmasın.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Acı, keder ve yokluk bizlerden uzak olsun. Seninle birlikte her güzel güne başlamak temennisiyle doğum günün kutlu, ömrün bereketli olsun.

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara…

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adam dedi ki:

    Canım eşim, doğum günün kutlu olsun! Senin gibi harika bir insanla birlikte olmak benim için büyük bir mutluluk. İyi ki varsın, her zaman yanımda olduğun için minnettarım. Sevgilerimle.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz