Site Rengi

Gelecekten.Net

Kova Burcu Özellikleri

Kova burcunun genel özellikleri nelerdir? kova burcunun renkleri, elementi, yönetici gezegeni, sevdiği şeyler, sevmediği şeyler… En belirgin özelliği , merak ettiğiniz her şey

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Özellikleri

(21 Ocak – 19 Şubat)

Yönetici gezegeni: Satürn/ Uranüs

Elementi: Hava

Niteliği: Sabit

Uğurlu sayıları: 4, 8

Uğurlu günü: Çarşamba

Uğurlu taşı: Ametist

Rengi: Koyu mavi

En Belirgin Özelliği: Etkili Konuşması

En Büyük İdeali: İlerlemek

En Büyük Hatası: Başkalarını Beğenmeme

En Büyük Arzusu: Yardım

 • Popülerlikten memnun olan kişilerdir
 • Aşk Hayatında gevezeliği ve ihaneti yok eden insanlardır, Aşk Hayatında çok ikram eden insanlar peşindedir,
 • Özel Hayatında düşmanı yok eden insanlardır
 • Şeytanın ödünü koparan insanlardır, yenilmez tavırlarıyla tanınmalıdır, tam anlamıyla belaları yok eden insanlardır
 • Aile Hayatında dümene hakim olan insanlardır,
 • Aşk Hayatında muhakeme eden insanlardır, Aşkta müzik eşliğinde dans edecektir, heyecanlı bir ilişki sunacaktır, Aşkta her yerde başarılı olacaktır, Aşk: sevinçten havalara uçmalıdır
 • İş Hayatında memnun eden insanlardır, İşte dinlenmeye vakit ayıracaktır, İşte kendini bilecektir, İş mükemmel olmalıdır
 • Ailede zevkten dört köşe olacaktır, Aile zevklere doğru yelken açmalıdır, Ailede sevimli olacaktır
 • Kova burcu sıra dışı nesnelerden hoşlanır
 • Tek kelimeyle çoğunluktur,detaydır, tam anlamıyla sağdır
 • Kova burcu derin enerjileri barındırır, teşekkür eden insanlardır, enerjik bir sevgili bulmalıdır,
 • Kendisine zaman ayıracaktır
 • Kova burcu moda olur, yenilmezdir, karakterlidir ,

Kova burcu erkeği: Evcimen olmaktan ziyade dışarıda bir hayatı tercih eden, dostlukları aileden önce gelen, farklı ve sıradışı erkeklerdir. Zeka ve akılcılıkları ile yol gösterirler, vizyoner bakış açılarıyla yaşadıkları topluma etki ederler. 

Kova burcu kadını: Farklıdır, sıradışıdır, zekidir. Ona ayak uydurmak çok kolay değildir, bulunduğu ortamla uyumunu kendi yaratır. Oldukça sosyal ve arkadaş canlısı olsalar da eş seçimleri zordur. Teknolojik cihaz ve araçlardan vazgeçemezler.

Kova Burcu İçin Aşk-İlişki-Uyum

Kova-Koç: Kova ve Koçun dostluğu olumlu ve hoşsohbettir. Kova ve Koçun Arkadaşlığı karakterli ve tutarlıdır. Birlikte hareket etmekte ve birbirlerini anlamakta zorlanırlar.Kova ve Koçun kavgası çaba yetersizliği ve oyalanmak.

Kova-Boğa: Kova ve Boğanın ilişkisi Yüce gönüllü ve doğaldır, maceradır.Sorunlu bir ilişki. Farklı bakış açıları vardır.Kova ve Boğanın kavgası cimrilikler ve yorgunluk.

Kova-İkizler: Kova ve İkizlerin ilişkisi espritüyel ve tutarlıdır. Birbirlerine uyum sağlarlar.Kova ve İkizlerin kavgası arsızlık ve uğursuzluk.

Kova-Yengeç: Kova ve Yengecin dostluğu doğru ve maharetlidir. Değiştikleri takdirde anlaşabilirler. Sorunlu bir beraberlik.Kova ve Yengecin kavgası argo konuşuyor ve beddua.

Kova-Aslan: Kova ve Aslanın dostluğu uyumlu ve asildir. Olumlu ve uyumlu bir beraberlik.Kova ve Aslanın kavgası yalancılığı ve oyalanmak.

Kova-Başak: Kova ve Başağın ilişkisi güler yüzlü ve maharetlidir. Kültür farkları varsa, mutsuz bir beraberlik yaşanır. Kova ve Başağın kavgası sessizce aşağılıyor olması ve aciz olunuyor.

Kova-Terazi: Kova ve Terazinin ilişkisi temiz kalpli ve sadıktır. Uyum ve mutluluğun olduğu bir beraberlik.Kova ve Terazinin kavgası dışlayıcı ve durgunluktur,

Kova-Akrep: Kova ve Akrebin ilişkisi hoşsohbet ve görgülüdür. Mücadelenin yaşandığı, zor bir beraberlik.Kova ve Akrebin kavgası angarya ve cefa çekmek.

Kova-Yay:Kova ve Yayın ilişkisi mükemmelliyetçi ve çalışkandır.Kova ve Yayın dostluğu ilham kaynağı ve insancıldır. Başarılı ve mutlu bir beraberlik.övgü yetersizliği ve salaklık.

Kova-Oğlak: Kova ve Oğlağın dostluğu ilham kaynağı ve fedakardır. Mutsuz ve huzursuz bir beraberlik. Kova ve Oğlağın kavgası iflas etmek ve suçlanmak.

Kova-Kova: Kova ve Kovanın dostluğu sevgi dolu ve aktiftir.Kova ve Kovanın ilişkisi duygulu ve evine bağlıdır. Mükemmel, uyumlu bir beraberlik. Kova ve Kovanın kavgası vasat ve aciz.

Kova-Balık: Kova ve Balığın ilişkisi olumlu ve süper zekadır. Anlaşabilmek için zorlanırlar.Kova ve Balığın kavgası bıkmak ve hatalar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ