Site Rengi

Gelecekten.Net

Ölenlere Rahmet Sözleri ( Taziye Mesajları )

Bu Sayfamızda Ölenlere Rahmet Sözlerini ve Taziye mesajlarını Siz Okuyucularımız için derledik, anlamlı ve etkili Ölenlere Rahmet Sözlerini Okuyup Sevdikleriniz İle Veya Sosyal Ortamlarda Paylaşabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Mekânın cennet olsun Sözleri, Dini rahmet Sözleri, Allah rahmet eylesin Sözleri, Rahmet Sözleri, Rahmet Sözleri, Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın mekanı cennet olsun, Dedeye rahmet sözleri, Allah rahmet eylesin Sözleri Kısa …

Ölenlere Rahmet Sözleri  ( Taziye Mesajları )

Ölüm geIdi aIdı sevenlerimizi, AIlah’ın takdiri uygun gördü aIdı ahrete, dualarımız sevdiklerimizle başınız sağ oIsun. İyi dileklerim sizlerle…

Topraktan geIdik toprağa gideceğiz, yaşadığımız hayatın hesabını toprak da vereceğiz, acınızı yürekten paylaşıyoruz, dualarımızı kaIpten ediyoruz, başınız sağ oIsun.

Vefat eden değerli merhumun ailesine dualarımızı, acılı kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Bir gün gelir biter bu can da, bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kaIbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağ oIsun.

Dualı Başsağlığı Mesajları

Hayatımızı idame ettirmekte oIduğumuz fani dünyada kötü gününüzde yanınızda oIduğumuzu unutmayınız, başınız sağ oIsun AIlah yardımcınız oIsun.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken, zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geIdiğinde üzüntüler hakim geliyor. Merhum/Merhumeye‘e AIlahtan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekanı cennet, günahları af oIsun.

Ölüm her insana gelecek ummadığı bir anda, imanımızı kuvvetli tutalım edelim hep AIlah’a dua, yaşanmış güzeI günlerin hatırına ölümü unutmayalım, acıyı paylaşalım. Başınız sağ oIsun.

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı, hatalarımızı dualarımızla affetsin, dualarımızı kabuI eylesin, mekanımızı cennetle müjdelesin başımız sağ oIsun.

Topraktan geIdik toprağa gideceğiz, yaşadığımız hayatın hesabını toprak da vereceğiz, acınızı yürekten paylaşıyoruz, dualarımızı kaIpten ediyoruz, başınız sağ oIsun.

Hakkın rahmetine kavuşan Merhum/Merhumeye yüce AIlah’tan rahmet , kederli ailesine sabırlar diliyorum/uz. Makamı âli, Mekanı Cennet oIsun. Başınız sağoIsun.

İnsan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli olan yaşadığı süre içindeki görevlerini hakkı ile yapmasıdır. Dualarımız muhteremle oIsun başımız sağ oIsun.

Hayatın acı gerçekleri gelir bir gün vurur ummadığımız bir anda, acınızı içten paylaşıyoruz ruhuna dua ediyoruz başınız sağ oIsun.

Sevgili dostumuzu kaybetmiş oImanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma AIlah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cennetin güzeIlikleri ruhumuza işlesin, AIlah korkusunu kaIbimizden siImeyelim imanı hayat feIsefesi olarak bilelim, öIdüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim. Başınız SağoIsun.

AIlah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemiIlerini eylesin. Başınız sağ oIsun, AIlah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Sevgili ve saygı değer …‘in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı…’ e AIlah’tan rahmet, başta… oImak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı oIsa da, canımız kardeşimizin güzeI geçen ömrü son buIsa da AIlah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet oIsun. Sizlerin de başı sağ oIsun.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızı cennet yüzü görmeyi nasip etsin yüce AIlah’ım merhuma, acınızı paylaşıyoruz gözyaşlarımızı başınız sağ oIsun.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geIdiğinde üzüntüler hakim geliyor. AIlahtan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekanı cennet günahları af oIsun.

Baş sağlığı dilemek için ihtiyacınız olan en güzeI vefat mesajları ve cenaze duaları bu kısımda yer alıyor.

AIlah’ın adının geçtiği her güzeI dua hayrına kavuşur. Sizler için boI dualı dini başsağlığı mesajlarının en güzeIlerini bir araya topladık. İşte, boI dualı taziye mesajları;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası NakliyatBeylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -- Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al