Para Kazandıran Uygulamalar 2022 ( Güvenilir ve Hızlı )

Artık herkes Türkiye’de internetten para kazanmak istiyor . Burada yatırım yapmadan çevrimiçi ve çevrimdışı para kazanmanın en iyi yollarını açıkladık.

Para Kazandıran Uygulamalar 2022 ( Güvenilir ve Hızlı )

1995 yılında interneti sadece 16 milyon kişi kullanıyor. Yani dünya nüfusunun %0.43’ü.

Şimdi, İnterneti kullanan 4 milyardan fazla insan var. Yani dünya nüfusunun %59,1’i.

İnternet çok hızlı büyüyor.

Bu yüzden,

Çevrimiçi para kazanma ipuçlarını öğrenmeniz gerekir.

Türkiye’de internetten para kazanmadan önce şu noktaları bilmelisiniz

İnternet anında para vermiyor.
Veri girişi işlerinin çoğu bir aldatmacadır, bu yüzden zamanınızı boşa harcamayın. Ayrıca kayıt ücreti alıyorlar.
Çevrimiçi olarak iyi para kazanmanın hızlı bir yolu yoktur.
Türkiye’de internetten para kazanmak biraz zaman alacak.
Türkiye’de internetten para kazanmanın birçok yolu vardır. İnternetten ücretsiz para kazanmanın en iyi yöntemlerini sunuyorum.

Türkiye’de İnternetten Para Kazanın
Blog Oluşturarak Para Kazanın
Türkiye’de Online Para Kazanma söz konusu olduğunda, en iyi ve hızlı yol Bloglamadır. Bloglama, Blog’da içerik yayınlama eylemidir. Bir blog oluşturmak ve iyi miktarda para kazanmak için biraz zamana ihtiyacınız var.

Tavsiye ederim, blog oluşturmak Türkiye’de internetten para kazanmanın en iyi yoludur.

Blogla binlerce lira kazanabilirsiniz.. Bu yüzden para kazanmak için bu yöntemi şiddetle tavsiye ediyorum.

Bir blog oluşturmak ve sürdürmek için küçük bir yatırıma (Etki alanı maliyeti ve barındırma maliyeti) ihtiyacınız var. Ücretsiz hosting hizmetleri mevcuttur, ancak bu hosting sağlayıcıları ile google’da sıralanmaz ve para kazanmazsınız. Yani ticari bir blog veya web sitesi oluşturmak için biraz yatırıma ihtiyacınız var.

Blog oluşturmak için herhangi bir programlama becerisine ihtiyacınız yok, WordPress ile içerik oluşturup yazabilirsiniz. WordPress bir CMS’dir (İçerik Yönetim Sistemi) ve herhangi bir kodlama bilgisi olmadan bir web sitesi veya blog oluşturmak için kullanılır.

Blog veya web sitesi ile kolayca para kazanabilirsiniz, ancak sitenize çok fazla trafiğe ihtiyacınız var. ,

1- YouTube ile Para Kazanın


İkinci en iyi para kazanma kaynağı YouTube’dur. YouTube, dünyanın en büyük ikinci arama motorudur. YouTube’a video yükleyerek para kazanabilirsiniz.

Sadece kendi videonuzu oluşturun (Başkalarının videolarını kopyalamayın ve düzenlemeyin). Ardından YouTube’a yükleyin. Bundan sonra, YouTube para kazanmayı etkinleştirin.

Bu kadar.

Videonuz viral hale gelirse, iyi miktarda para kazanırsınız.

YouTube kısa süre önce yeni bir politika duyurdu , yani para kazanmayı etkinleştirmek için kanalınızın 1000 abonesi ve 4000 saat izlenme süresi olması gerekir. Abone ve görüntüleme almak için biraz bekleyin ve harika videolar oluşturun.

Youtube’dan kim ne kadar para kazanabilir?

Kimse size youtube’dan ne kadar para kazanabiliriz demiyor? YouTube kazançları, video görüntüleme sayısı, Ziyaretçi konumları, Reklamverenler ve Video türü vb. gibi pek çok şeye bağlıdır.

Örneğin, bir kanal her 1000 görüntüleme için 1 ABD Doları, diğer bazı kanallar ise 1000 görüntüleme başına 10 ABD Doları kazanır.

2- Tiktok
Tiktok’tan en çok kazananlar listesine denk geldiyseniz muhtemelen bir Tiktok hesabı edinmiş olabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl Addison Rae adlı kullanıcı Tiktok’tan 5 milyon dolar kazanarak en çok kazanan isim oldu.

Gençlere yönelik bir uygulama olarak yayın hayatına başlayan Tiktok’un popülaritesi katlanarak artıyor olsa da diğer sosyal medya sitelerine göre hala yolun başında. Bu sayede kısa sürede yüksek izlenme sayılarına ulaşmak oldukça kolay olabiliyor. Ne kadar izlenme de o kadar para demek.

3- Letgo

letgo ile nasıl para kazanılır


Ülkemizde de milyonlarca kullanıcısı bulunan Letgo’yu hemen hemen bilmeyen yoktur. Kullanmadığınız eşyaları satma modeliyle piyasaya çıkan uygulama, içerisinde farklı satış fırsatları barındırıyor.

4- Udemy

para kazandıran eğitim uygulaması
Türk girişimci Eren Bali tarafından kurulan Udemy, 130 binden fazla derse ve 35 milyondan fazla öğrenciye sahip dünyaca ünlü eğitim platformudur.

Herhangi bir konuda bilgiliyseniz(köpek eğitimi dahii olabilir) ve bu bilgiler başklarının da işine yarayacağını düşünüyorsanız, Udemy’de eğitim videosu çekerek para kazanabilirsiniz.

Üstelik daha önce eğitim alanında hiçbir tecrübeniz olmasına da gerek yok. Udemy’e kayıt olduğunuzda tecrübe durumunuza göre video çekmek adım adım yapamanız gerekenler size gösterilmektedir.

5- İnstagram

insagramdan para kazanmak


Sadece birkaç yılda fotoğraf paylaşım uygulamasından devasa bir magazin uygulamasına evrilen İnstagram’ın dünya çapında 1 milyar; ülkemizde ise 38 milyon kullanıcısı bulunuyor. Bu kullanıcıların %71’i ise 35 yaşın altında.

İlham, eğlence, giyim, trend, sanat, sağlık, din vb. aklınıza gelecek herhangi bir konuda insanların ilgisini çekmeyi başarırsanız siz de İnstagram’dan para kazanabilirsiniz.

8- Swagbucks

dolar kazandıran uygulamalar swagbucks


Swagbucks’a üye olur olmaz 10 dolar bonus kazanıyorsunuz! Piyasa araştırma uygulaması olan Swagbucks, çeşitli anketleri doldurarak, online alışveriş yaparak ve size verilen görevleri yaparak para kazanabileceğiniz güze bir uygulama. Video izleyerek bile para kazanabileceğiniz Swagbucks, Android ve iOs kullanıcıları tarafından 5 üzerinden 4 puan almayı başarmış durumda.

Swagbucks çok sayısı anket sunarak kullanıcılarının daha çok kazanmasını teşvik ediyor. Gerçi bulunduğunuz ülke veya kente göre bazı anketlere katılma şansınız bulunmuyor. Ayrıca ancak 2500 Swagbucks puanına, yani 25 dolara ulaştığınızda paranızı çekebiliyorsunuz ya da hediye kartı olarak alabiliyorsunuz.

Swagbucks kullanıcılarından biri uygulamayı şöyle anlatıyor:

“İş yerinde ya da okulda öğle arasındayken ekstra gelir elde edebileceğiniz şahane bir uygulama. Ben ödemelerimin bazılarını nakit olarak bazılarınızı da Amazon hediye kartı olarak aldım.”

9- Toluna

para kazandıran anket uygulamaları toluna


Piyasa araştırma uygulaması olan Toluna hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabiliyor. Çeşitli anketleri cevaplayarak, hatta farklı konularda kendi anketinizi oluşturarak para kazanabileceğiniz Toluna’da ödemeler Paypal üzerinde yapılıyor.

Kolay bir şekilde üye olunabilen uygulamayı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için üyelikten hemen sonra videolu açıklamaları izleyebilirsiniz. Şampuan kullanma alışkanlığı, son çıkan akıllı telefonlar ya da güncel siyasi gelişmeler hakkında kendi anketinizi oluşturarak da ekstra bonus kazanabileceğiniz Toluna, iTunes’ta 3.3, Play Store’da da 3.3’lük bir değerlendirmeye sahip.

Bir kullanıcı Toluna tecrübesini şöyle aktarıyor:

“Sabırlı ve azimli olun. Bir buçuk yıldır Toluna kullanıyorum. Yeteri puanı topladığınızda ödemeniz dilerseniz Paypal üzerinden yapılıyor, isterseniz de adresinize çek gönderiliyor.”

10- Hadi

para kazandıran yarışma uygulaması hadi


Turkcell tarafından hayata geçirilen Hadi, Türkiye’nin uygulama üzerinden para kazandıran ilk canlı bilgi yarışmasıdır. Her gün 12:30 ya da 20:30’da düzenlenen yarışmaya firmalar sponsor olmakta ve dağıtılacak para ödülünü belirlemektedirler. 12 sorunun tamamını doğru bilenlere toplam ödül bölüştürülmektedir ve kazancınız 20 TL’ye ulaştığında banka hesabınıza aktarılmaktadır. Her yarışmadan önce instagram sayfalarında 1 soruyla ilgili ipucu paylaşıldığını da belirtelim.

11- Oyna Kazan

para kazandıran yarışma uygulaması oyna kazan


Para ödüllü bir bilgi yarışması olan Oyna Kazan da Hadi’ye benzerliğiyle öne çıkıyor. Ancak yarışma daha uzun soluklu olup zor sorulardan oluşuyor. Son 10′ a kalanlar Kazandıran Sorular bölümüne geçerek en küçük ödülü almaya hak kazanıyor. Tek bir kazanan kalana kadar soru sorulmaya devam ediyor ve büyük ödül tek bir kişinin oluyor. Kazandığınız paraları çekebilmek için ise kasanızda bulunması gereken en az tutar 50 TL.

Jokerleriyle de diğerlerinden ayrılan uygulamada “Ekstra Can”, “Eleme” ve “Çift Cevap” olmak üzere 3 adet joker bulunmakta. Ancak bu jokerleri “Kazandıran Sorular” dan önce kullanmanız gerekiyor. Geriye 10 kişi kaldığında haksız rekabet yaratacağından bu jokerlerin kullanılmasına izin verilmiyor. Dilerseniz joker hakları da satın alabiliyorsunuz.

Yarışma her gün 10:00, 11:00, 14:30, 20:30 ve 21:15’de yayınlanıyor. Para ödeyerek katılacağınız günün çeşitli saatlerinde sık sık VİP yarışmalar da bulunmakta.

12- Google Ödüllü Anketler

Anket doldur para kazan dünya devi Google ödüllü anketler, çoğu büyük firmalar, şirketler ve mağazalar olmak üzere anlaşıp kendi sitesinden piyasaya sürdüğü anketlerdir.

Google’ın sizler istediği anketleri doldurarak ve başkalarına doldurtularak Google Play kredisi kazanıyorsunuz. Ayrıca paraya çevirebiliyorsunuz.

Aklınızda şahane bir fikir mi var? Google bu fikri paylaşmanız için size ödeme yapmaya hazır. Oteller, akıllı telefonlar, ürünler ve daha pek çok konu hakkındaki düşüncelerinizi Google Ödüllü Anketler’de paylaşın, Google size bunu için ödeme yapsın. Yine bu uygulamada da 20 saniye gibi kısa bir sürede anket doldurarak para ödülü kazanabiliyorsunuz. iOS kullanıcıları ödemeyi Paypal üzerinden, Android kullanıcıları ise Google Play kredisi olarak alabiliyorlar.

Kayıt olurken sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmeniz gerekmektedir. Kendinizle ilgili yanıltıcı bilgiler girdiğiniz takdirde üyeliğinizin ileride iptal edilme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Haftada ortalama bir anket gelmekte olup bu sayıyı artırmak adına telefonunuzda konum geçmişinizin açmanızı öneririz. Bu sayede, gittiğiniz yerlerle ilgili de anketler telefonunuza gelmeye başlayacaktır.

13- Yandex Toloka

Yandex Toloka, Yandex’in arama sonuçlarındaki istenmeyen içerikleri elemek için kurduğu ve bu içerikleri belirlemek üzere insanlardan faydalandığı, internetten para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği bir sistem. İnternet üzerinden reklam tıklayarak para kazanma yöntemleri size reklam başına 0,001 dolar gibi ücretler teklif ederken, Toloka’da görev bulmanız halinde bir saatte birkaç dolar kazanç elde etmeniz zor değil.

14- PostBee
mobil uygulama para kazanma

Markaların size vermiş olduğu görevleri post atarak paylaşabilir ve bunun üzerinden para kazanabilirsiniz. Mobil uygulamada paylaşım yaparak para kazanıyorsunuz.

Genel olarak paylaşımları instagram üzerinden yapıyorsunuz. Fotoğraf ve video olarak paylaşabilirsiniz.

500 ve üzeri takipçiye sahipseniz Instagram’da PostBee uygulamasını kullanmanız para kazanmanız için yararlı olacaktır. Ödemenin günü geldiğinde banka üzerinden hesabınıza parayı yatırıyor.

15- Bounty
internetten para kazanma 2022

Bounty uygulaması da sizlere farklı görevler vererek para kazanmanıza olanak sağlıyor. Mağazaya girip fotoğraf çekmek, markette ürün rafının fotoğrafını çekmek, anket doldurmak, restoran yada kafeye gidip sunulan hizmeti değerlendirmek gibi görevler veriyor.

Bounty uygulamasını telefonunuza indirin ve üye olun, görev detaylarını oku ve görevde istenenleri gerçekleştir, görevin tamamlandıktan sonra paran bakiyene eklensin, para çekme isteği gönder ve para en yakın cuma günü hesabınızda olsun.

Özellikleri:

Görevler her yerde olabilir! Gittiğin kafede, dolaştığın parkta, hatta bakkalda bile!
Görevleri yapmak için yapman gereken tek şey, uygulamayı açmak ve görev açıklamasına uygun bir şekilde görevi yerine getirmek.
En güzel yanı da, bu görevlerin arkadaşlarınla gezerken bile yapabiliyor olman.
Bir yere giderken, şehri gezerken veya paraya ihtiyacın olduğu anlarda yapabilirsin.

16- Kendi Ürünlerini Sat

Ürününüzü satarsanız binlerce dolar kazanabilirsiniz. İlk önce bir ürün oluşturun. Ardından Amazon’da veya kendi sitenizde veya youtube kanalınızda satabilirsiniz.

Kendi Ürününüzü veya Hizmetinizi Satma Adımları

İlk olarak, ürün veya hizmeti yaratın ve geliştirin.
Ardından, ürününüzü arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve en yakın alıcılarınız vb. ile test edin.
Test ettikten sonra, web siteniz veya bir youtube kanalı veya facebook sayfası vb. aracılığıyla alıcı bulun.
Ardından, ürününüzü veya hizmetinizi çevrimiçi olarak satın.
Ayrıca iyi bir gelir elde etmek için bir pazarlama planı oluşturun.

Sayfa İçeriği : Dolar KAZANDIRAN uygulamalar, Gerçek para kazandiran oyunlar, türkiye’de para kazandıran uygulamalar, Telefondan para kazandiran Uygulamalar, TikTok gibi para kazandiran uygulamalar, Oyun oynayarak para kazandiran uygulamalar, Reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar, Kripto para kazandıran uygulama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz