Site Rengi

Gelecekten.Net

Moldavit taşı

Verimlilik, iyi şans ve doğurganlık için kullanılan moldavit, yeni bir hayat taşıdır. Diğer değerli taşlara göre enerji salınımı daha kuvvetlidir.

Moldavit taşı

Moldavit:

Hastalığın sebepleri, oluşumu ve tedavisi hakkında bize algı ve bilinç sağlayarak, iyileşmemizi destekler ve özellikle gripal enfeksiyonlarda, solunum yolu hastalıklarında ve anemide etkili olur. Bütün hastalıklarda iyileşmeyi sağlar. Baş bölgesine uygulandığında ağrıyı keser. Merhamet ve şefkat duygularının, anlama ve kavrama yeteneğinin seviyesini yükseltmek için kullanılmıştır. Şefkatli, merhametli ve sevecen olmaya teşvik eder.

Kahverengi, siyah ve kahverengimsi yeşil renklerde 5.5 sertlikte değerli bir doğal taştır.

Çıkarıldığı ülke Çekoslavakyadır. Moldavit ender bulunan bir taştır ve bu yüzden birçok taştan daha pahalıdır.

Moldavitin faydaları:
Ruhsal olarak rahatlamayı ve dengeyi sağlar.
Gribal enfeksiyonlarda ve solunum yolu hastalıklarında özellikle tavsiye edilir.

 • Ruhsal iletişim kuramadığımızı ve yaşamınızdaki ruhsallığın yetersiz olduğunu düşündüğünüzde, moldavit sizi ruhsallığınızla buluşturur.
 • Sınırlı inanlarınızı bırakarak değişmenize ve yeniden oluşmanıza yol açar.
 • Yoğunlaşma yaparken kullanılması fayda sağlar.
 • Sınırlı inançların bırakılarak değişime ve yeniden oluşuma yol açar.
  Yeni bir hayat taşıdır. İyi şans ve doğurganlık, verimlilik için kullanılmıştır. Diğer kristallere göre enerji salınımı daha kuvvetlidir.
  Temel olarak, ruhsal büyüme ve gelişmeyi sağlamak, iyi şansa sahip olmak amacıyla kullanılmıştır.
 • Enerji titreşimleri son derece güçlü bir taştır. Ruhsal gelişmeyi hızlandırır ve gözle görülmeyen şeyleri görme kudreti (basiret ve feraset) verir.
 • Birbirine taban tabana zıt duyguları, duygusallıkla maddi gerçeklikleri ve insanlar arasındaki ilişkiyi uyumlu hale getirir ve doğru düzlemde birleştirir.
 • Merhamet ve şefkat duygularının, anlama ve kavrama yeteneğinin seviyesini yükseltmek için kullanılmıştır. Şefkatli, merhametli ve sevecen olmaya teşvik eder.
 • Hayatı pozitif (olumlu) yönde değiştirmeye yardım eder.
  Engin bir ruhsallık sağlaması, hafızayı gereksiz şeylerden boşaltması ve fiziksel bedeni güçlendirmesi ile tanınmıştır.
 • Topraklama (bedende biriken gereksiz elektriğin toprağa aktarılması) taşı olarak kullanılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Miss Ayşe dedi ki:

  Moldavit taşının yaklaşık 15 milyon yıl önce çarpışan bir göktaşının parçalarından oluştuğu düşünülmektedir. Uyku düzensizliklerine, uyku uyuyamama hastalığına ve huzursuz bacak sendromu hastalığına iyi gelir.

BİR YORUM YAZ

   Linkler :   Beylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -  Ankara boşanma avukatı  -  Furkan Danacı  -   Türk beğeni satın al