Site Rengi

Gelecekten.Net

Angelite (Anhidrit) taşı

Huzur ve sükunet enerjilerini sergileyen hoş bir mavi taş olan Angelit taşı veya Anhydrite daha yüksek alemlerle temas kurmayı sağlar. Birçok insan Angelit taşını takmasını ya da üzerinde taşımasının sebebi meleklerle ve ruh rehberleriyle bağlantı kurduklarına inanırlar.

Angelite (Anhidrit) taşı

Angelite (Anhidrit):
Bu taş milyonlarca yıl içinde sıkıştırılmış sölestin oluşturulmaktadır.
Angelite barış ve kardeşlik üzerine özel odaklanma ile artan farkındalık taşıdır. Bu vücudunuzun etrafında çevre koruma sağlar.

Şefkat ve anlayış teşvik eder
Gerçeği konuşmak için yardımcı olur
Psikolojik ağrıları hafifletir

Astrolojik anlayış geliştirir
Telepati artırır
Melekler temas kolaylaştırır
Bir şifa taşı olarak Angelite

Şifacılar enerji yolları engelini kaldırmak için Angelite kullanırlar. Boğaz iltihapları kurtulmak için kullanılabilir, ve tiroid dengelemek için. Angelite da tamir ve doku ve kan damarları yatıştırır. Kilo kontrolü için çok yararlıdır.

Angelite (Anhidrit) taşı faydaları

Hasta bedeni iyileştirir ve gençleştirir.Stres ve bunalımları hafifletir.İletişim yeteneğini artırır. Kişinin kendisini doğru ifade etmesine yardım eder. Telepatik iletişim yeteneğini artırır.Korkuyu, öfkeyi azaltır, cesaret verir. Anksiyete ve asabiyet tedavisine yardım eder.Kan damarlarını onarır. Eskiden beri, kalbin ve kan dolaşım sisteminin fonksiyonel olmasını sağlamak için kullanılmıştır. Hemoglobin eksikliklerini gidermek için yararlıdır.Huzurlu bir uyku uyumak için yastık altına konulması tavsiye edilir. Rüyaları hatırlamaya ve yorumlamaya yardım eder.Doku ve kas hasarlarını onarır. Organları güçlendirir.Psikolojik ağrıları hafifletir.İdrar söktürücü olarak kullanılmaktadır.
Kemik yapısının oluşumu ve sağlıklı kalmasında önemlidir. Osteoporoz ve osteoartrit gibi kemik ve kıkırdak doku problemlerini iyileştirmeye yardım eder.

Menopoza bağlı kemik kaybını önlemekte yararlıdır.Şefkat, merhamet ve anlayışı artırır. Bağışlamaya teşvik eder.
İç huzuru, gönül ferahlığı ve sükûnet verir.Eskiden beri Boğaz / Gırtlak iltihaplarını iyileştirmek için kullanılmıştır. Tiroid dengesi sağlar.Eskiden beri, timüs bezinin işlevsel olmasını sağlamak için kullanılmıştır. Timüs atrofisi tedavisine yardım eder.Baş ağrısını gidermek için kullanılmaktadır.Ameliyat sonrasında kullanılması yararlıdır. Organları tamir eder, güçlendirir.

Beden ağırlığını kontrol etmekte yararlıdır. Kilo vermek için diyet yapanların kullanması gereken bir taştır. Oburluğu azaltabilir. Vücut yağını ve fazla kiloları azaltmakta yararlıdır.Bulaşıcı hastalıkların iyileştirilmesinde yararlıdır.
Matematik öğrenmek için yardımcıdır.Sinir sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.Kanın pıhtılaşmasında önemlidir. Pıhtılaşma sistemindeki düzensizlikleri önler.Böbrek hastalığına veya hamileliğe bağlı yüksek tansiyonun düşürülmesinde yararlıdır.Kolon ve rektum kanserine yakalanma riskini düşürür.Beyin fonksiyonlarını geliştirir ve korur.Solunum sisteminin sağlıklı çalışmasında görev yapar.Karaciğerin sağlıklı kalmasına ve hastalıklarının tedavisine yardım eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

                    Linkler :   Beylikdüzü psikolog