Angelite (Anhidrit) taşı

Huzur ve sükunet enerjilerini sergileyen hoş bir mavi taş olan Angelit taşı veya Anhydrite daha yüksek alemlerle temas kurmayı sağlar. Birçok insan Angelit taşını takmasını ya da üzerinde taşımasının sebebi meleklerle ve ruh rehberleriyle bağlantı kurduklarına inanırlar.

Angelite (Anhidrit) taşı

Angelite, mavi veya mavimsi gri bir renge sahip bir anhidrit minerali olan bir taştır. Bu taşın birçok farklı yararı vardır. Bazıları şunlardır:

  1. İletişimi arttırır: Angelite taşı, kendinizi ifade etmenize ve diğerleriyle daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, özgüveni arttırarak sosyal ilişkileri geliştirmede etkili olabilir.
  2. Zihni sakinleştirir: Angelite taşı, zihni sakinleştirerek stres ve endişe seviyelerini azaltmaya yardımcı olabilir. Bu nedenle, meditasyon ve yoga uygulamalarında sıklıkla kullanılır.
  3. Şifa sağlar: Angelite taşı, yaraların iyileşmesine yardımcı olabilecek güçlü bir şifa taşıdır. Ayrıca, zihinsel, duygusal ve fiziksel düzeylerde iyileşmeyi teşvik edebilir.
  4. Yaratıcılığı arttırır: Angelite taşı, yaratıcılığı arttırmak için kullanılır. Yaratıcılığı desteklemesi nedeniyle, sanatçılar, yazarlar ve müzisyenler tarafından tercih edilir.
  5. Rüya hatırlama yeteneğini arttırır: Angelite taşı, rüyaları hatırlama yeteneğini arttırmak için kullanılır. Ayrıca, sezgileri arttırmaya ve doğal yetenekleri keşfetmeye yardımcı olabilir.
  6. İçsel barışı arttırır: Angelite taşı, içsel barışı arttırmak için kullanılır. Bu, ruhsal dengeyi sağlamaya yardımcı olabilir ve özgüveni arttırabilir.

Angelite (Anhidrit):
Bu taş milyonlarca yıl içinde sıkıştırılmış sölestin oluşturulmaktadır.
Angelite barış ve kardeşlik üzerine özel odaklanma ile artan farkındalık taşıdır. Bu vücudunuzun etrafında çevre koruma sağlar.

Şefkat ve anlayış teşvik eder
Gerçeği konuşmak için yardımcı olur
Psikolojik ağrıları hafifletir

Astrolojik anlayış geliştirir
Telepati artırır
Melekler temas kolaylaştırır
Bir şifa taşı olarak Angelite

Şifacılar enerji yolları engelini kaldırmak için Angelite kullanırlar. Boğaz iltihapları kurtulmak için kullanılabilir, ve tiroid dengelemek için. Angelite da tamir ve doku ve kan damarları yatıştırır. Kilo kontrolü için çok yararlıdır.

Angelite (Anhidrit) taşı faydaları

Hasta bedeni iyileştirir ve gençleştirir.Stres ve bunalımları hafifletir.İletişim yeteneğini artırır. Kişinin kendisini doğru ifade etmesine yardım eder. Telepatik iletişim yeteneğini artırır.Korkuyu, öfkeyi azaltır, cesaret verir. Anksiyete ve asabiyet tedavisine yardım eder.Kan damarlarını onarır. Eskiden beri, kalbin ve kan dolaşım sisteminin fonksiyonel olmasını sağlamak için kullanılmıştır. Hemoglobin eksikliklerini gidermek için yararlıdır.Huzurlu bir uyku uyumak için yastık altına konulması tavsiye edilir. Rüyaları hatırlamaya ve yorumlamaya yardım eder.Doku ve kas hasarlarını onarır. Organları güçlendirir.Psikolojik ağrıları hafifletir.İdrar söktürücü olarak kullanılmaktadır.
Kemik yapısının oluşumu ve sağlıklı kalmasında önemlidir. Osteoporoz ve osteoartrit gibi kemik ve kıkırdak doku problemlerini iyileştirmeye yardım eder.

Menopoza bağlı kemik kaybını önlemekte yararlıdır.Şefkat, merhamet ve anlayışı artırır. Bağışlamaya teşvik eder.
İç huzuru, gönül ferahlığı ve sükûnet verir.Eskiden beri Boğaz / Gırtlak iltihaplarını iyileştirmek için kullanılmıştır. Tiroid dengesi sağlar.Eskiden beri, timüs bezinin işlevsel olmasını sağlamak için kullanılmıştır. Timüs atrofisi tedavisine yardım eder.Baş ağrısını gidermek için kullanılmaktadır.Ameliyat sonrasında kullanılması yararlıdır. Organları tamir eder, güçlendirir.

Beden ağırlığını kontrol etmekte yararlıdır. Kilo vermek için diyet yapanların kullanması gereken bir taştır. Oburluğu azaltabilir. Vücut yağını ve fazla kiloları azaltmakta yararlıdır.Bulaşıcı hastalıkların iyileştirilmesinde yararlıdır.
Matematik öğrenmek için yardımcıdır.Sinir sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.Kanın pıhtılaşmasında önemlidir. Pıhtılaşma sistemindeki düzensizlikleri önler.Böbrek hastalığına veya hamileliğe bağlı yüksek tansiyonun düşürülmesinde yararlıdır.Kolon ve rektum kanserine yakalanma riskini düşürür.Beyin fonksiyonlarını geliştirir ve korur.Solunum sisteminin sağlıklı çalışmasında görev yapar.Karaciğerin sağlıklı kalmasına ve hastalıklarının tedavisine yardım eder.

Angelite taşı, bu yararları nedeniyle takılar, dekoratif nesneler ve meditasyon araçları gibi birçok farklı şekilde kullanılır. Ancak, sağlık sorunları olan kişiler önce bir doktora danışmalı ve sağlık sorunlarına uygun bir tedavi yöntemi belirlemelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Birol dedi ki:

    Angelite, genellikle gri veya mavi tonlarında bulunan bir yarı değerli taştır ve anhidrit mineralinin bir türüdür. Angelite, dinginlik ve iç huzur sağladığına inanılan bir taş olarak bilinir ve meditasyon sırasında kullanılarak zihinsel dengeyi teşvik etmeye yardımcı olabilir.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al