Site Rengi

Gelecekten.Net

Çöl gülü taşı/ Mecnun taşı

Sabır taşı arıyorsanız işte tam size göre bir taş: Çöl gülü! Sakin enerji sağlayan yapısıyla çok hareketli, tartışmalı, stresli ortamlar için çok gerekli bir taştır. Bu tarz bir ortama konulan çöl gülü taşı etkisini kısa sürede gösterecektir.

Çöl gülü taşı/ Mecnun taşı


Mecnun taşı olarak da bilinen bu taş, rivayete göre Mecnun’un çölde yolu kaybettiği sırada çölde bulduğu bir taştır. Bu taş çöl kumları içerisinde bulunur. Görüntüsü gülü andırdığından bu şekilde isimlendirilmiştir. Jips grubuna bağlı bir taştır.

Çöl gülü taşının faydaları:

Çevresine yaydığı pozitif enerji hemen hissedilir . Sezgileri güçlendirir. 6.hissi kuvvetlendirir. Aurayı hızlı bir biçimde arındırır. Bulunduğu ortamda dingin ve barış dolu bir atmosfer oluşturur. Farkındalık yetisini olumlu yönde etkiler.

Çöl gülü taşı (Desert Rose) mide bulantısı için yararlıdır. Prostat ile ilgili bozuklukların tedavisinde de yardımcı olabilir. Bu taş viral enfeksiyonlara karşı da savaşabilir veya iyileştirebilir.

Kemikleri güçlendirebilir ve kas veya iskelet sistemi ile ilgili her türlü konuda yardımcı olabilir. Sırt ve ülser için rahatlama sağlayabilir. Çöl gülünün iyileştirici özellikleri sedef hastalığı için rahatlama sağlayabilir. Ayrıca epileptik nöbetler hafifletmek için bilinir.

Çöl gülü ayrıca İşinize refah getirecek ve sağlıklı karar vermenize yardımcı olacaktır. Ayrıca büyümenize ve ilerlemenize müdahale eden tüm tıkanıkları da kaldıracaktır. Bu taş finansal hedeflerinize ulaşmak için çalışırken bile size hayattan zevk almak için denge verecektir. Bir sonraki hamleyi veya en iyi kararı vermede size yol gösterecek olan sezginizi güçlendirecektir.

Çöl gülü azim enerjileri ve başarma adanmışlığı ile sizi infüze edecektir. Engellere rağmen bir projeye nasıl kolay ve güvenilir bir şekilde bağlı kalacağınızı gösterecektir. Her zaman yüksek ve alçak olacak ama bu taş baştan sona aynı düzeyde bir bağlılığa sahip olduğunuzdan emin olmanızı sağlayacaktır.

Çöl gülünün rehberliğinde, yapılması gerekenleri yapmaya ve en iyi sonuçları elde etmeye odaklanmaya devam edeceksiniz. Zorluklarınızı olumlu bir tutumla yönetiyor olacaksınız.

Çöl Gülü, ilişkileri güçlendiren ve iki insan arasında daha fazla sevgi, barış ve uyum çağrısında bulunan güzel enerjileriyle tanınır. Sevenler arasındaki dostlukları teşvik edecektir. Bu taş size arkadaşlarının en iyisi olmanın önemini hatırlatacaktır.

Çöl gülünden yatak odanıza koyduğunuzda eşiniz arasındaki sıcaklığı ve yakınlığı arttıracaktır. Boşluğu kapatıp engelleri serbest bırakacaktır. Bu taş da ilişkinizde pozitif enerjiler getirecek. Siz ve eşinizdeki olumlu değişimi destekleyecek ve ilişkinizin daha iyi bir ilişkiye dönüşmesine yardımcı olacaktır.

İlişkinizdeki stres, gerginlik veya durgunluğu giderir. Bu taşın rehberliği ile sevmeyi ve sevmenin tadını çıkarabileceksiniz. Bu taş aynı zamanda hem romantik hem de cinsel anlamında daha iyi bir partner olmanız için size özgüvenle yaklaşacaktır.

Her zaman kuru tutulması gereken yumuşak bir mineraldir. Ayrıca ay ışığı ile temizlenmelidir. Çöl Gülü, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı korumak için mükemmel bir taştır.

Negatif enerjileri ve elemanları önlemek için evinizin dört köşesine bir parça Çöl gülü (Desert Rose) yerleştirin. Bu taş ağaç enerjisi ile ilişkilidir. Odanızın veya evinizin doğu ya da güneydoğu bölgesine yerleştirirseniz, bolluk ve refah enerjilerini davet edip geliştireceksiniz.

Aynı zamanda evrensel yaşam gücünüzün iyi ve uygun bir akışının olmasını sağlayacaktır. Sevdiklerinize, ailenize ve bağlı olduğunuz bir topluluğa bağlılığınızı geliştirecektir.

Çöl gülü (Desert Rose) yaşamın koşuşturmasında kaybolduktan sonra bile topraklanmanıza ve merkezlenmenize yardımcı olur. Size gerçek doğanızı ve insan olmanızı hatırlatacaktır.

Bu taş size doğru seçimleri yapabilmeniz için ne beklediğinize dair bir fikir verecektir. Zihninizi susturur, böylece odaklanmanızı ortadan kaldıracak hiçbir endişeniz veya başka dikkat dağınıklığınız olmayacaktır. Çöl Gülü’nün enerjisi çok yumuşaktır ve size iniş çıkışları ile bile yaşamın yaşamaya değer olduğunu gösterecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ