Site Rengi

Gelecekten.Net

Magnezit taşı

Uğur ve bereketin sembolü olan magnezit kullanıcısına yarar sağlayacaktır. Renkleri ile muhteşem bir huzur kaynağı olan magnezit hakkında bilgi yazımızda…

Magnezit taşı

Magnezit :
Yeryüzünde bilinen en değerli minerallerden biri olan Magnezit, hassas işlenebilme özelliklerinden dolayı değerli taş olarak pek tercih edilmez.
Endüstriyel açıdan yaygın bir ticari ve tıbbi kullanımı olan en önemli materyallerden biridir.
Beyaz, gri, sarı ve kahverengi renklerinde olurlar.
Analiz etmek, kendini tanımak ve araştırıcılık ruhunu geliştirmeye yardımcı olan bir taş olduğu gibi, kişileri motive etmesi ve farkındalığı arttırma özellikleri de bulunur.
Hayal gücünü ve yaratıcılığı arttırdığı ve meditasyonlarda iç huzuru sağladığı da bilinir.

Magnezit taşı faydaları ;

Ruhsal anlamda taşımak zorunda olduğumuz yüklerin altından kalkmamıza yardımcı olan bir taştır. Kişinin yaşam enerjisini yükselterek kişinin cesaretinin artmasına yardımcı olur. Kişiyi değişikliklere yönelten bir taştır. Bu özelliğiyle yaşamınıza değişiklik canlılık vererek molotonluktan kurtarır. Yaşanılan sıkıntıların manevi tahribatını en aza indirir strese ve sıkıntıya iyi gelir. Kan dolaşımını düzenler. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan bir doğal taştır. Kanın sağlıklı kalmasına ve zararlı kanamaların iyileşmesine yardımcı olur. Saçları güçlendirir ve derinin sağlıklı kalmasına yardımcı olan bir taştır. İskelet sisteminin ve kemiklerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Önemli bir sağlık terapi aracı olan doğal taştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

                    Linkler :   Beylikdüzü psikolog